Як зібрати гроші.

Кожен з нас не раз вже говорив собі, що з завтрашнього дня або з наступного місяця ви почнете економити гроші . Але вирушаючи в черговий раз в магазин за покупками, ми забуваємо про свою обіцянку і купуємо здебільшого те, що нам не потрібно. Насправді, накопичити гроші не так вже й складно, якщо робити певні регулярні дії.
Інструкція
1
Для початку навчіться платити самому собі. Поставте собі довгострокову мету і регулярно відкладайте гроші готівкою, а краще кладіть їх на спеціальний банківський рахунок. Робіть це постійно. Щомісяця відкладайте 10% від дохода.Виплатів кредит, за яку або річ, продовжуйте робити виплати на свій накопичувальний рахунок.
2
Поставте собі чітку мету. Що конкретно ви хочете отримати: ноутбук, новий диван, поїздку на море. Напишіть свою мету на папері і повісьте на видне місце. Визначте чіткі терміни досягнення цієї мети, наприклад, півроку. Листок паперу з вашою метою покладіть також в гаманець, і коли ви, прийшовши в магазин, захочете зробити чергову непотрібну покупку, згадайте про вашу головної мети.
3
Візьміть банку, найкраще з вузьким горлечком, і щовечора висипайте туди накопичилася у вас в гаманці дрібниця. Кладіть в банку не тільки копійки, а й рублеві і десятикарбованцеві монети. В результаті до кінця року на ці гроші ви зможете купити новорічні подарунки родичам, друзям.
4
Гроші, які ви отримали несподівано, наприклад, премію або подарунок готівкою, також кладіть на накопичувальний рахунок. Ви не розраховували на ці гроші , тому не варто їх витрачати даремно.
5
Обов'язково вважайте свої гроші . Запишіть, скільки вам вдалося заощадити в цьому місяці, в наступному місяці постарайтеся заощадити трохи більше. Якщо економію грошей розглядати як спорт, то ви швидше і легше зможете відмовитися від безглуздих витрат. А зекономлені гроші принесуть Вам почуття глибокого задоволення.
Корисна порада
зібрати гроші, заощадити гроші, накопичити гроші
Метою організації заходів по збору пожертвувань є отримання необхідної суми. Щоб зібрати ці гроші, необхідно добре продумати концепцію програми, вибрати дату, місце проведення та визначитися з точною кількістю передбачуваних відвідувачів. Чим більше запросіть людей, тим відчутніше буде підсумкова сума пожертвувань.
Інструкція
1
Виберіть зручне місце для збору пожертвувань. Якщо ви проводите спеціальний захід, то необхідно знайти просторе приміщення зі сценою. Можна орендувати будівлю театру або клубу. Надрукуйте запрошення і заздалегідь подбайте про їх відправку гостям. За кілька днів до планованого заходу ви повинні вже точно знати кількість гостей, які відповіли згодою на ваше запрошення. Не забудьте їм сказати, що вечір присвячений збору грошей на добру справу. На заході накрийте столи з легкої закускою, продумайте розсадження гостей. Запросіть місцевих артистів, щоб вони виступили на вашому вечорі. Ближче до кінця заходу розкажіть присутнім людям про причину, яка спонукала вас зайнятися збором пожертвувань. Для наочності продемонструйте відеоролик на великому екрані за допомогою проектора. Наведіть статистичні дані, факти з обговорюваної проблеми. Після цього запросіть гостей заходу на сцену, щоб вони внесли грошову суму в заздалегідь підготовлений ящик для грошей.
2
Формою збору пожертвувань може бути аукціон. Попросіть, щоб гості на захід принесли з собою речі, які готові продати. Зберіть речі в окрему коробку і по черзі представляючи кожну з них, назвіть стартову ціну. Хто буде готовий заплатити найвищу ціну на дану річ, тому вона й дістанеться.
3
Збором пожертвувань можна зайнятися і на вулиці. Для цього вам необхідно показати те, заради чого ви просите грошей. Наприклад, якщо потрібні гроші на лікування собаки, то бажано її взяти з собою, щоб люди бачили, на кого вони витрачають гроші.
4
Напишіть на картоні причину збору грошових коштів, наприклад, на лікування бездомних собак. Поставте табличку поруч з кошиком, куди необхідно буде опускати купюри, і почніть діяти. Що ви вмієте найкраще? Якщо добре танцюєте, то включите магнітофон і влаштуйте справжнє шоу на вулиці. Любите фокуси? Продемонструйте перехожим чудеса за допомогою спритності рук. Таким чином ви заробите гроші і самостійно розпорядитися ними на добру справу.