Як кинути пити каву.

Залежність виникає не тільки від алкоголю і нікотину. Часто наркотиком для людини стають продукти - фаст-фуд, шоколад, кави . Недобре, коли ви не можете прокинутися і ваша робота стоїть, якщо ви не отримуєте свою дозу кави . Від будь-якої залежності потрібно позбавлятися поступово, і бути твердим у своєму рішенні.
Вам знадобиться
  • - напій з цикорію;
  • - розчинна кава;
  • - зелений чай;
  • - свіжовичавлені соки.
Інструкція
1
Кидайте пити кави повільно, адже вам не потрібен стрес від різкої зміни способу життя. Тривалість позбавлення від цієї звички безпосередньо залежить від кількості напою, яке ви поглинали до цього. Припинивши отримувати кави ин різко, ви можете зіткнутися з абстинентним синдромом - втомою, головним болем, сонливістю, нудотою, болями в шлунку і депресією.
2
Продумайте графік поступового зменшення кількості чашок кави , які ви випиваєте за день. Можна спробувати замінити вашу улюблену кави йную кружку чашкою меншої місткості. Наприклад, якщо раніше обсяг чашки був 300мл, тепер пийте з посуду ємністю в 200-250мл. Скорочуйте і кількість кухлів, можна позбутися від 1-3 штук в день.
3
Купіть кави без кави ина, розчинний кави і напій з цикорію. Пробуйте замінити цим ваш звичайний міцний кави . Поступово, через одну чашку випивайте напої без кави ина.
4
Відпочивайте більше, щоб не бути дратівливими і втомленими в робочий час. Провітрюйте приміщення для сну - свіже повітря допомагає заснути міцніше. Підберіть повністю влаштовують вас постіль - подушку, матрац, ковдра, білизна.
5
Не приймайте снодійне, вранці після його застосування прокинутися дуже важко. Ви будете почувати себе розбитим, і знову будете вдаватися до допомоги кави , щоб підбадьоритися.
6
Вставши з ліжка, розсуньте штори - сонце подасть сигнал мозку, що пора вже прокинутися. Зробіть зарядку і біжіть в душ. В свій сніданок обов'язково включите білкову їжу, вона сприяє швидкому переключенню організму на неспання.
7
Включіть в список напоїв, які заміняють вам кави , зелений чай. У ньому досить кави ина, хоча і менше, ніж в кави . Відкрийте для себе свіжовичавлені фруктові та овочеві соки, щоб зарядитися енергією на цілий день. Чим більше у вашому раціоні буде корисних напоїв, тим менше ви будете залежати від чергової чашки кави .