Як скасувати стартову сторінку.

При запуску браузера в головному вікні завантажується основна сторінка або сторінки, збережені з минулої сесії. Головна сторінка є домашньою за визначенням. Вона не завжди користується попитом, лише в деяких випадках її використання затребуване.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузери:
  • - Internet Explorer;
  • - Firefox;
  • - Opera;
  • - Google Chrome.
Інструкція
1
Скасування відображення домашньої сторінки в браузері Internet Explorer. Для цього необхідно перейти до «Властивості оглядача». Зробити це можливо двома способами. Перший спосіб: натисніть меню «Пуск», виберіть елемент «Панель управління» і двічі клацніть по значку «Властивості оглядача». Другий спосіб: запустіть браузер, в головному вікні натисніть «Властивості» і виберіть опцію «Властивості оглядача».
2
У вікні, перейдіть до вкладки «Загальні». У блоці «Домашня сторінка» натисніть кнопку «С порожній», потім кнопки «Застосувати» і «ОК». Перезапустіть браузер для перевірки відображення домашньої сторінки.
3
Скасування відображення домашньої сторінки в браузері Mozilla Firefox. Після запуску програми в головному вікні натисніть верхнє меню «Інструменти» і виберіть рядок «Настройки». Перед вами з'явиться вікно з відкритою вкладкою «Основні». У блоці «Запуск» зверніть увагу на рядок «Домашня сторінка». Видаліть вміст цього поля, потім натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.
4
Скасування відображення домашньої сторінки в браузері Opera. Після запуску програми в головному вікні натисніть кнопку з логотипом браузера, потім клацніть меню «Налаштування» і виберіть рядок «Загальні настройки». Перед вами з'явиться вікно з відкритою вкладкою «Основні». Видаліть вміст поля «Домашня сторінка», потім натисніть кнопку «ОК», щоб закрити вікно.
5
Скасування відображення домашньої сторінки в браузері Google Chrome. Після запуску програми в головному вікні натисніть кнопку із зображенням гайкового ключа. У списку, меню виберіть пункт «Параметри». На завантажившись сторінці перейдіть до вкладки «Основні» і в блоці «Головна сторінка» поставте позначку навпроти рядка «Відкривати сторінку швидкого доступу». Закрийте вікно настройки, клацнувши лівою кнопкою миші на хрестику в панелі вкладок.