Як очистити кеш.

Простір, передбачене під корисні речі, часто наповнюється дурницями або навіть шкідливими предметами. На жаль, це стосується і кешу браузера. Браузер - це програма, за допомогою якої ви переглядаєте інтернет-сторінки. Його кеш - це пам'ять під завантажувані сторінки, картинки і т.д.
Інструкція
1
Визначте, який у вас браузер, якщо ви не знаєте цього. Зазвичай назва з'являється у верхній частині вікна при відкритій порожній сторінці або його і версію браузера можна подивитися в «Довідці».
2
Закрийте всі вкладки браузера, у вас не повинні бути відкриті інтернет-сторінки, тільки порожня сторінка.
3
Internet Explorer. Виберіть в меню пункт «Сервіс», в ньому - «Властивості оглядача». Відкриється вікно. Виберіть у ньому вкладку «Загальні» і натисніть кнопку «Видалити файли». Якщо у вас немає такої кнопки, пошукайте «Видалити список відвіданих веб-вузлів».
4
Opera. В меню виберіть пункт «Інструменти», у списку - «Видалити особисті дані». Відкрийте деталі: «Детальне налаштування» або «Детальніше». Виберіть потрібне, натисніть «Видалити». Якщо у вас меню червоною кнопкою, те ж саме в пункті "Налаштування". Інший спосіб: в меню пункт «Інструменти», далі «Загальні настройки», у вікні, вкладка «Розширені», в лівому меню цієї вкладки - «Історія», кнопка «Очистити».
5
Mozilla FireFox. Виберіть в меню пункт «Інструменти», а в випадаючому списку - "Налаштування". Відкриється вікно з настройками. На вкладці «Додатково» знайдіть область «Автономне сховище», там буде написано, скільки займає ваш кеш. Навпаки знаходиться кнопка «Очистити зараз». Натисніть її. Є інший варіант: виберіть в меню "Інструменти" і пункт «Стерти недавню історію». Відкриється вікно, в якому виберіть необхідне для видалення.
6
Google Chrome. Натисніть іконку гайкового ключа справа вгорі. Виберіть у списку «Інструменти» і далі «Видалення даних веб-перегляду». Виберіть, які дані ви б хотіли видалити.
Зверніть увагу
Інструкції різняться також залежно від версії браузера. Якщо якихось пунктів немає, спробуйте знайти подібне.
Корисна порада
Іноді у браузерів бувають проблеми з повним видаленням вмісту кешу, особливо у Opera, тому в деяких випадках доводиться повторювати процедуру очищення кілька разів.
В деяких організаціях іноді з'являється задача очистити базу даних «1С: Підприємства» від десятків тисяч застарілих документів, не втративши при цьому вміст довідників. Існує декілька способів виконати цю операцію, у кожного з них є свої переваги і недоліки.
Інструкція
1
Відкрийте вікно інструменту «Обробка документів». Виділіть всі документи за вказаний період, які необхідно видалити. Використовуючи механізм «Видалення помічених об'єктів» видаліть вибрані документи.Недостаткамі цього методу можуть бути: тривала тривалість процесу видалення через необхідність збереження посилальної цілісності, не всі документи можуть бути видалені.
2
Можна видалити файли самої бази даних з розширенням «.DBF», назва яких починається з «DH» або «DT», при цьому так само необхідно буде видалити файл 1SCONST.DBF.После видалення зазначених файлів необхідно провести тестування бази , в ході якої ці файли, але вже порожні, знову будуть створені.
3
Під час запуску «1С: Підприємства» додайте нову базу , при цьому вкажіть шлях до порожньої папці. Запустіть режим «КОНФІГУРАТОРА», нова база буде створена автоматично. В пункті меню «Конфігурація» виберіть «Завантажити змінену конфігурацію» і виберіть файл 1CV7.MD від поточної программи.Такім чином, задача зводиться до перенесення всіх довідників в ідентичну конфігурацію. Для цього можна використовувати конфігурацію «Конвертація даних», виключивши при обміні, обмін документами.
Корисна порада
Найбільш коректними вважаються перший і третій способи. Другий спосіб потрібно застосовувати з обережністю.