Як лікувати алергічний кашель у дітей. алергічний кашель у дитини.

Завжди неприємно, коли малюк хворіє. Але буває так, що кашель не проходить по декілька місяців і з'являється несподівано. Тоді варто перевірити дитини на предмет алергії і лікувати алергічний кашель , поки він не перейшов в більш серйозне захворювання, таке як бронхіальна астма. На допомогу прийдуть методи народної медицини, але і про обстеження і рекомендації лікарів забувати не варто.
Вам знадобиться
  • - лабораторне обстеження;
  • - консультація спеціалістів;
  • - медикаментозне лікування.
Інструкція
1
Алергія може виникнути у будь-кого. І маленькі діти - не виняток. Алергенами є і харчові продукти, і засоби побутової хімії, домашні тварини, рослини, побутова пил, ліки. Список досить великий. Тому перш ніж починати щось лікувати, треба виявити причину. Починається все зі звернення в вашого дільничного педіатра. Доктор проведе огляд малюка і призначить необхідні обстеження. Необхідними і обов'язковими дослідженнями при алергії є: клінічний аналіз крові (тут цікавить число еозинофілів і лейкоцитів), загальний аналіз сечі, кал на яйця гельмінтів. Підвищений вміст еозинофілів при нормальній кількості лейкоцитів вказує на наявність алергії. Тепер необхідно виявити її джерело.
2
Щоб усунути джерело алергії і вилікувати кашель , необхідно точно визначити, що викликає даний процес в організмі. Зараз багато методик, що дозволяють визначити антитіла на конкретний алерген. Досить здати кров з вени. Вартість аналізу немаленька, але це необхідно для вибору правильної терапії. Не варто забувати, що багато гельмінти також можуть викликати кашель і алергію. Тому потрібно перевіритися і на наявність антитіл до паразитів.
3
Якщо вам вдалося визначити алерген, то потрібно його виключити. Рослини і тварини повинні бути ізольовані. Харчові продукти виключені з раціону. Також важливо пам'ятати, що алергени можуть поповнювати свої ряди. Тому постарайтеся частіше провітрювати приміщення, робіть вологе прибирання не менше двох разів на тиждень. Для сну купите ковдри і подушки з гіпоалергенних матеріалів.
4
Саме ж лікування полягає в прийомі антигістамінних засобів («Тавегіл», «Супрастин», «Еріус», «Телфаст» та багато інших). Також необхідно провести десенсибилизацию організму, для даних цілей застосовують активоване вугілля або глюконат кальцію. Кашель лікують мікстурами від кашлю. Але можна застосовувати і відвари трав (тільки обережно, так як у дітей часто це викликає алергію). Тут використовують відвари мати і мачухи, чебрецю або подорожника. В аптеках продаються готові сухі грудні збори. Перед застосуванням порадьтеся з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NZUM7tm4ckY