Як правильно придумати кличку Йорку. клички для йорков на букву а.

Люди купують йоркширських тер'єрів, скоріше слідуючи моді, ніж власним бажанням. Але вже через якийсь час ця маленька собачка займає всі ваші думки. Собаки завжди дуже люблять свого господаря, безмежно віддані йому, і людина зазвичай відповідає собаці тим же. І цілком зрозуміло бажання кожного власника дати собаці красиве і звучне ім'я. Але іноді це зробити не так-то просто.
Інструкція
1
Своєму вихованцеві ви можете дати кличку, виходячи з правил встановлених Російської Кінологічної Федерацією (РКФ). У цих правилах йдеться про те, що цуценя з родоводом повинен мати кличку, яка б підтверджувала його походження. Тому до клички цуценя додається назва розплідника, який займається розведенням і продажем таких цуценят. Таким чином, щеня має не тільки ім'я, але і прізвище. Прізвище собаки повинна бути не довше п'ятнадцяти букв.
2
Заводчики ведуть суворий облік всіх народжених цуценят в їх розпліднику, у тому числі враховуються і послід. Для позначення пометів використовуються літери алфавіту. Все клички собак, а також послід в обов'язковому порядку реєструються в РКФ. Їм присвоюється певна буква алфавіту, повторення якої можливо тільки через 15 років. У підсумку кличка вашого улюбленця повинна починатися з літери, яка вказана в книзі реєстрацій. Якщо ви купили цуценя йоркширського тер'єра в клубі, то тоді у нього не буде прізвища. Вам дадуть метрику і запропонують вибрати кличку для цуценя на букву зазначену в книзі реєстрацій.
3
Є думки, що собака може сама вибрати собі ім'я. Дайте своєму цуценяті кілька кличок, а потім перевірте, як він буде на них відгукуватися. Є ще інший варіант. Уважно подивіться, на кого схожий ваш щеня, і, виходячи з цього, дайте йому кличку.
4
Не слід давати клички цуценятам важкі для і складаються з декількох слів. Клички для дівчаток повинні бути ніжними і мелодійними, а для хлопчиків задиристими і грайливими. Також не варто називати цуценят іменами людей. Уявіть собі, що вашого друга чи подругу звуть також як і вашого цуценя. Може вийти дуже негарна ситуація. Добре якщо ваш друг має почуття гумору, а якщо ні. У будь-якому випадку вибір залишається за вами.
Корисна порада
кличка для йорка, як назвати йорка, ім'я для йорка