Як підключити навігатор на ноутбук. підключити gps навігатор до ноутбука.

Система GPS-навігації передбачає кілька способів її використання. Автомобільні та портативні навігатори працюють автономно. Якщо ж ви хочете орієнтуватися на місцевості за допомогою ноутбука, підключіть до нього зовнішній GPS-приймач.
Інструкція
1
Приймач може підключатися за допомогою USB або Bluetooth-порту. У першому випадку вам достатньо буде вставити кабель у відповідний роз'єм, і комп'ютер сам виявить пристрій. Якщо це не відбувається, можливо, потрібно буде встановити драйвери для даної моделі приймача. Їх можна знайти на сайті виробника або встановити ті, що входили в комплект поставки навігатора.
2
Щоб підключити пристрої через бездротовий порт, запустіть роботу приймача. Потім увімкніть Bluetooth на ноутбуці, натиснувши комбінацію клавіш, яка вказана в інструкції до комп'ютера (зазвичай це поєднання однієї з клавіш з Fn). Щоб комп'ютер виявив навігатор, через панель управління зайдіть в папку «Пристрої Bluetooth», натисніть на кнопку «Додати». У списку виберіть ваш навігатор і запустіть майстер налаштування.
3
Для передачі даних від приймача до комп'ютера потрібен окремий віртуальний порт. Його номер ви можете знайти в інструкції навігатора або визначити за допомогою спеціальної програми. На диску з програмним забезпеченням для навігатора відшукайте додаток під назвою GPS Information. У вікні, натисніть на кнопку Scan COM-ports - так ви запустите процес сканування доступних COM-портів. Скопіюйте знайдений програмою номер.
4
Встановіть на ноутбук програму навігації. Вибір її залежить від того, в яких умовах і для яких цілей ви будете використовувати обладнання. Деякі програми працюють на основі відсканованих карт, вони дуже докладні і точні - підійдуть для пішого туризму. Електронні карти менше «важать», а значить, не уповільнюють роботу навігатора. Вони зручні для використання на автомобільних дорогах. На таких картах ви можете прокладати маршрут з урахуванням інформації про пробки. В налаштуваннях обраної програми вкажіть номер знайденого віртуального порту.
5
Під час сканування COM-портів можна перевірити справність навігатора. Натисніть на кнопку Start GPS, внизу у вікні повинні з'явитися цифри - навігатор почне з'єднання з супутниками і визначення ваших координат. Щоб продовжити роботу з налаштування навігації, відключіть запущену перевірку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tP-GKd2xyVc