Як вводити магнезію. магнезія уколи інструкція.

Магнезія - препарат на основі магнію для внутрішньом'язового або внутрішньовенного введення, який часто призначають вагітним при тонусі матки і загрозу передчасних пологів. Зазвичай його вводять медсестри в умовах стаціонару, але можна робити уколи і в домашніх умовах, самостійно або за допомогою близьких. Дотримання деяких нюансів дозволить скоротити неприємні наслідки після ін'єкції.
Вам знадобиться
  • - шприц;
  • - ампули з розчином магнезії;
  • - спирт;
  • - вата.
Інструкція
1
Обговоріть з лікарем можливість ін'єкцій на дому. Існує ряд захворювань, при яких внутрішньом'язові уколи суворо протипоказані, або ж необхідно спостереження після введення магнезії. При відсутності перешкод лікар призначить дозування препарату.
2
Підберіть відповідні для уколів шприци. Обсяг повинен відповідати призначеної дозуванні магнезії, а голка - бути відповідної довжини та діаметру. Якщо голка буде дуже короткою, є велика ймовірність потрапити в жировий шар, а якщо вона буде занадто довгою або широкою, можна сильно травмувати тканини. Зазвичай для внутрішньом'язових ін'єкцій підходять голки довжиною близько 4 см і діаметром приблизно 0,7 мм.
3
Підігрійте розчин магнезії до температури тіла або трохи вище (для цього можна використовувати склянку з гарячою водою) і наберіть його в шприц.
4
Якщо у вас немає алергії на новокаїн або лідокаїн, можете додати їх до розчину магнезії. Це полегшить біль під час ін'єкції. Дозування варто заздалегідь уточнити у лікаря. Якщо ви раніше ніколи не вживали знеболюючі, можна зробити пробний укол під медичним контролем.
5
Подумки розділіть сідницю на 4 частини. Ін'єкцію необхідно робити у верхню дальню від центральної осі тіла область. Це дозволяє мінімізувати ризик потрапляння препарату в жирову тканину.
6
Протріть шкіру шматочком вати, змоченим спиртом, в місці передбачуваного введення голки. Різко встромите шприц в обрану область, потім поступово введіть препарат. Робити це потрібно дуже повільно, приблизно протягом двох хвилин. Чим довше ви будете вводити ліки, тим менше можливість появи ускладнень.
Зверніть увагу
Якщо при внутрішньом'язових уколах часто виникають проблеми, можна обговорити з лікарем можливість внутрішньовенного введення магнезії. Але таку процедуру варто проводити в умовах стаціонару, так як для постановки крапельниці необхідні певні навички. Крім того, при внутрішньовенному введенні магнезії часто спостерігається погіршення самопочуття пацієнта.
Корисна порада
При виникненні хворобливих ущільнень в області ін'єкції рекомендується обробити хворе місце спиртовим розчином йоду («йодна сіточка») або зробити компрес з капустяного листа.