Як поливати герберу.

Гербера - це багаторічна садова рослина, але, незважаючи на це деякі квітникарі вирощують її будинку. Вона має квіткове суцвіття, яке нагадує ромашку, але тільки трохи махрові. У догляді гербера вибаглива, на будь-яке коливання температури або режим поливу реагує досить гостро. Як же слід вибудувати полив рослини?
Інструкція
1
Гербера не любить надлишок або дефіцит вологи. Полив повинен бути помірним. Поливайте рослину акуратно, не потрапляючи на сам квітка. Пам'ятайте, що це може погубити його.
2
Рослина не любить застою в грунті - це може стати причиною появи грибкових захворювань або так званої «борошнистої роси». Виходячи з цього, поливайте герберу тільки в піддон горщика. Зайву рідину зливайте. Деякі квітникарі ллє воду в край горщика, в цьому випадку уважно стежте за станом ґрунту.
3
Перед поливом помацайте грунт - якщо ви відчуєте навіть злегка зволожену землю, то зрошувати водою рослина не потрібно. І навпаки, при сухості грунту полив необхідний.
4
Гербера любить вологе повітря, тому періодично зволожуйте його. Робіть це за допомогою дрібнодисперсного пульверизатора, але пам'ятайте, що потрапляння води на рослину допускати не можна. У тому випадку, якщо ви побачили, що листя почали в'янути, полийте її.
5
Чи не поливайте герберу холодною водою - це погубить її. Оптимальна температура води - + 20оС. Пам'ятайте, що вода повинна бути відстояною. Різниця між температурою повітря і води не повинні бути істотною, в іншому випадку це може спричинити погіршення стан рослини - пожовтіння листя, в'янення квітки.
6
Після пересадки рослини, збільште полив, а в стані спокою - зменшіть. У тому випадку, якщо ви побачите, що грунт «зацвіла», тобто через надлишок вологи початку озеленюватися, терміново пересадите рослина, видаливши з кореневої системи всю землю (за допомогою пензлика).
7
Не забувайте підгодовувати рослину, першу підгодувати слід проводити рідкими мінеральними добривами, найбільше гербера потребує поживних речовинах під час вегетації, тобто активного росту. Під час цвітіння збільште введення калію, а в стані спокою - азоту.