Як відкрити закодований файл.

Щоб захистити особисту інформацію від сторонніх очей, багато користувачів встановлюють паролі на файли Microsoft Office або PDF. При цьому можна перестаратися і захистити документ від самого себе, забувши код. В цьому випадку можуть виникнути серйозні проблеми, особливо якщо файл зберігає в собі цінну інформацію.
Вам знадобиться
  • - програма Advanced PDF Password Recovery;
  • - програма Accent WORD Password Recovery.
Інструкція
1
Вирішується проблема з допомогою спеціальних програм. Додаток необхідно використовувати залежно від типу файлу, до якого потрібно підібрати пароль. Далі буде розглянута процедура відкриття закодованих файлів найбільш часто зустрічаються форматів.
2
Для того щоб підібрати код до файлів PDF-формату, вам необхідно скачати програму Advanced PDF Password Recovery, після чого встановити на свій комп'ютер.
3
Запустіть Advanced PDF Password Recovery. Тепер діяти потрібно залежно від ситуації. Якщо ви знаєте, скільки символів в паролі, перейдіть у вкладку Lenght. З'явиться вікно, в якому можна задати кількість символів пароля. У рядку «Мінімальна і максимальна кількість символів» вам потрібно задати однакове число, рівне кількості символів пароля.
4
У випадку якщо ви не знаєте кількості символів пароля, в рядку «Мінімальне значення» встановіть 1, а в рядку «Максимальне значення» - 10. Більше ставити немає сенсу. Після цього натисніть Open.
5
З'явиться вікно огляду. Вкажіть шлях до файлу. Виділіть його за допомогою лівого кліка мишки, потім натисніть "Відкрити". Далі в основному меню програми натисніть Start. Розпочнеться процедура підбору коду до файлу. Врахуйте, що дана операція може зайняти багато часу. По її завершенні у вікні програми буде опублікований звіт, в якому і буде код.
6
Щоб підібрати паролі до файлів Microsoft Word, скористайтеся програмою Accent WORD Password Recovery. Запустіть додаток. Виберіть параметр під назвою Application setup. Далі рядку Priority встановіть значення High. Натисніть ОК.
7
Потім в меню програми виберіть File, після чого - Open. Вкажіть шлях до файлу. Виділіть його і натисніть "Відкрити". Розпочнеться процедура підбору коду, по завершенні якої ви зможете побачити його в звіті.
Закодовані архіви можуть бути різних типів: загальні закодовані файли, створені в різних програмах; захищені від копіювання у форматі PDF та інші. Якщо вам попався такого роду файл, ви не знаєте, що з ним робити, дійте за спеціальною інструкцією.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - вихід в інтернет.
Інструкція
1
Натисніть правою кнопкою миші на файл і виберіть пункт "властивості" з контекстного меню, яке відкривається при роботі з Windows. Натисніть Ctrl + клацання миші або просто клікніть правою клавішею на файл і виберіть пункт «отримати інформацію» в контекстному меню. Ця процедура характерна тільки для операційної системи Mac OS. У властивостях даного розділу повинен бути вказаний тип файлу і програми, за допомогою яких його можна відкрити.
2
Виберіть програму, за допомогою якої ви будете відкривати закодований архів. Якщо все пройде гладко, то він відкриється без проблем. Якщо ж ні, перейдіть до виконання наступного кроку.
3
Скачайте та встановіть програму File Reader, яке зможе відкрити ваш закодований архів. Якщо він не відкривається і в даній програмі, то є велика ймовірність, що файл пошкоджений або має занадто довгий пароль. Якщо ж все відмінно працює, то, швидше за все, вам вдалося відновити злегка пошкоджений архів і навіть зламати його пароль, і тепер він функціонує нормально.
4
Відкрийте, якщо можливо, той файл на комп'ютері, з якого спочатку був створений закодований архів. Якщо не зможете, спробуйте виконати це на іншому комп'ютері, що працює на тому ж програмному забезпеченні. Якщо ж і в цьому випадку вам не вдається розкодувати файл, значить, він пошкоджений, або вказано помилкову розширення файлу.
5
Перевірте повна назва файлу, клацнувши по ньому правою кнопкою миші. Виберіть в ньому розділ «властивості» або «отримати інформацію». Коли файл отримує, змінює своє ім'я або копіюється, є ймовірність, що він міг втратити своє розширення, або ж воно змінилося через друкарські помилки. В даному випадку вкажіть потрібне розширення в залежності від типу файлу, збережіть зміни.
Зверніть увагу
Завжди виконуйте перевірку на віруси незнайомих або невідомих файлів перед спробою їх відкрити. Періодично оновлюйте вірусну базу.