Як змусити себе прокинутися вранці.

Багатьом відома приказка про те, що ранок не може бути добрим. І дійсно, ранні підйоми здатні надовго зіпсувати настрій. Щоб бути бадьорим протягом усього дня, потрібно правильно прокинутися.
Інструкція
1
Легкий ранковий підйом можливий тільки після повноцінного нічного сну. Намагайтеся лягати до опівночі в розслабленому стані. Для цього можна прийняти перед сном ванну з морською сіллю або ефірними маслами. Тривалість нічного відпочинку повинна становити не менше 7-8 годин. Лише в цьому випадку можна сподіватися на те, що прокинутися вдасться швидко, а стан буде бадьорим.
2
Якщо ви лягли пізно і спали неспокійно, потрібно допомогти собі прокинутися вранці . Заведіть будильник на трохи більш ранній час, щоб у вас була можливість не поспішаючи привести себе в бадьорий стан. Сигнал повинен бути приємним і в той же час енергійним, щоб у вас не було спокуси вимкнути будильник і лягти спати далі.
3
Не схоплюватися з ліжка в ту ж мить. Озирніться по сторонах, потягніться, зробіть кілька глибоких вдихів. Ці нехитрі дії допоможуть вам злегка розім'яти затерплі м'язи і наситити організм киснем.
4
Помийте обличчя прохолодною водою, а краще - прийміть душ. Водні процедури розбудять організм за лічені хвилини. В холодну пору року, коли вилазити з-під ковдри не дуже-то комфортно, краще не включати холодну воду відразу - це буде зайвим стресом для сонного організму. Знижуйте її температуру поступово, поки не відчуєте прилив бадьорості.
5
Зробіть декілька нескладних вправ. Всього 3-5 хвилин фізкультури допоможуть остаточно прокинутися. Пообертайте головою і руками в кистях і ліктях. Зробіть нахили корпусу вправо і вліво. Виконайте кілька махів ногами.
6
Сніданок не повинен бути занадто щільним. Навіть якщо ви відчуваєте прилив бадьорості, організму потрібен час, щоб увійти в робочий ритм. Випийте чашку кави або зеленого чаю. З'їжте тост або йогурт. Корисний буде і звичайний омлет або мюслі.