Як вилікувати запалену родимку. родимка почервоніла і болить.

При механічних пошкодженнях родимки можуть запалюватися і кровоточити. Цього краще уникати і не носити одяг, який натирає новоутворення. Якщо родимка почервоніла і почала хворіти, то краще проконсультуватися з цього питання з онкологом.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - настоянка календули;
  • - мазь з антибіотиком.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні і запишіться на прийом до лікаря. Знімати почервоніння і набряк з родимки самостійно не можна. Пов'язано це з тим, що всі шкірні новоутворення можуть мутувати і перетворюватися на злоякісні пухлини. Після огляду вам порекомендують мазі, які допоможуть зняти запалення.
2
Здайте біопсію, якщо онколог порекомендував це. У деяких випадках аналіз платний, але коштує він недорого. Не завжди родимки відразу перероджуються в злоякісні новоутворення, буває і проміжна стадія, в період якої звичайне припікання допоможе уникнути меланоми.
3
Якщо ви не можете піти в лікарню, обробіть запалену родимку медичним спиртом. Процедуру проводите до тих пір, поки вона повністю не заживе. Замість спирту підійде настоянка календули.
4
Наносьте на зону почервоніння мазь з антибіотиком. Підійде будь-яка, яка у вас є вдома. Можете просто присипати родимку стрептоцидом. Використовуйте мазь з саліцилової кислотою або з цинком, якщо нічого іншого немає в домашній аптечці.
5
Змащуйте запалену родимку лляною олією, коли почервоніння почне сходити. Воно багате корисними речовинами і допомагає в загоєнні шкірних ран.
6
Купуйте настоянку з чистотілу. Змочіть в ній ватяний диск і прикладіть до запаленого місця на 5-10 хвилин. Процедуру проводите 2-3 рази на добу. Це допоможе не тільки зняти запалення, але і позбутися від новоутворення або скоротити його розмір.
7
Коли почервоніння не проходить, а навпаки, збільшується, а також в районі запаленої родимки відчувається ущільнення - не чекайте ні хвилини. Якщо ви не можете йти в соціальну лікарню, зверніться в платну клініку. Рак шкіри може розвиватися стрімко. Досвідчений онколог вже з першого погляду здатний поставити попередній діагноз. Не бійтеся лікарів, адже тільки так можна уникнути найпідступніших хвороб.