Як додати друзів в "Мейл агент".

Сервіси швидких повідомлень давно зайняли свою нішу і заслужили стабільну любов користувачів. Але часом бажання якнайшвидше почати спілкуватися з друзями не дозволяє вивчати інструкції виробників. Один з таких сервісів - « Мейл . агент». Він володіє інтуїтивним інтерфейсом, проте не кожному вдасться при персом запуску програми зрозуміти, як додати нових друзів .
Вам знадобиться
  • - адреси електронної пошти друзів на сервісі mail.ru
  • - особиста інформація про друзів: прізвище, ім'я, псевдонім, стать, країну і місто проживання, дату народження, знак зодіаку і вік
Інструкція
1
Дізнайтеся у друзів , хто з них використовує сервіс mail.ru. Попросіть їх електронні адреси і по черзі додайте їх у свій список контактів. Для цього відкрийте агент та натисніть на клавішу «Додати контакт». Виберіть вкладку «E-mail» і у відповідному полі введіть адресу електронної пошти. Натисніть кнопку «Пошук» та вікні, виберіть обліковий запис свого друга.
2
Знайдіть своїх друзів за допомогою вкладки «анкетні дані», якщо поштові адреси вам не відомі. Для цього скористайтеся розширеним пошуком, по якому можна знаходити людей, зареєстрованих на порталі mail.ru за псевдонімом, імені, прізвища, статтю, країні, регіону, міста, датою народження, знаку зодіаку і віком. Заповніть якомога більше інформаційних полів, щоб пошук видав найбільш точні результати. Аналогічний результат принесе пошук через соціальну мережу «Мій світ». Але в ній, досить додати нового друга, як він тут же виявляється у вашому контакт-листі в агент е.
3
Повідомте друзям свою адресу електронної пошти на mail.ru для того, щоб вони самостійно знайшли і додали ваш профіль. У цьому випадку вам потрібно лише дочекатися приходу повідомлення про запит на авторизацію нового контакту. Якщо їм виявиться знайомий вам людина, то, схваливши заявку, новий друг тут же виявиться у вашому контакт-листі.
4
Підключіть свої облікові записи з соціальних мереж, систем обміни швидкими повідомленнями і поштових ресурсів, не мають відношення до mail.ru. Портал надає можливість інтегрувати свій аккаунт на mail.ru з без малого 10-ю популярними ресурсами. Досить зв'язати агент з аккаунтом в популярній соціальній мережі, як всі друзі з цього ресурсу виявляться у вашому контакт-листі. Ви зможете отримувати повідомлення про нові листи і повідомленнях від них. Якщо контакти вашого друга збережені в адресній книзі на поштовому сервері, то додавши обліковий запис ви зможете писати йому листи минаючи поштову скриньку.