Як поміняти колесо. Як поставити запасне колесо.

В дорозі може трапитися що завгодно, але найбільш частою проблемою різних марок автомобілів є прокол шини колеса. У машині завжди має бути передбачено запасне колесо . Процес заміни колеса спеціально полегшений для швидкої заміни, так як бувають ситуації, коли тривала зупинка на даній ділянці дороги заборонена.
Вам знадобиться
  • Домкрат, запасне колесо, балонний ключ «на 19», насос.
Інструкція
1
Для початку необхідно поставити автомобіль на ручне гальмо. Також бажано вичавити зчеплення і включити другу або третю швидкість, щоб додатково утримувати автомобіль. Для більшої впевненості, особливо, якщо автомобіль знаходиться на похилій дорозі, можна підкласти під колеса що-небудь важке (камені, цегла) проти можливого відкоту машини.
2
Потім необхідно послабити болти кріплення колеса. Робиться це за допомогою спеціального балонного ключа (зазвичай використовується балонний ключ «на 19»). На більшості марок автомобілів всього чотири таких болта, але на спортивних автомобілях їх може бути і більше. Первісне зусилля на ключ зазвичай подається ногою, а потім болти можна послабити і рукою. Головне не відкручувати болти на цьому етапі повністю.
3
Далі необхідно поддомкратіть машину з боку проколов колеса. Для цього потрібно підставити складений домкрат під спеціально посилену частина днища автомобіля (поддомкратнікі). Спочатку підтримуючи домкрат, необхідно почати його розкладати. Коли автомобіль щільно ляже на лапку домкрата, можна сміливо продовжити піднімати машину. Піднімати її необхідно до того моменту, поки колесо , підмет заміні, не стане вільно обертатися (перевірити, прокрутивши його рукою).
4
Після того, як машина піднята, необхідно викрутити болти кріплення колеса (після ослаблення це можна зробити і рукою).
5
Потім необхідно зняти колесо з маточини.
6
Далі потрібно поставити запасне колесо . Воно повинно потрапити в дві напрямні.
7
Після цього необхідно закрутити наявні болти кріплення колеса (для початку можна від руки).
8
Опустити автомобіль (скласти домкрат).
9
Щільно закрутити болти кріплення колеса за допомогою балонного ключа (закручувати також можна ногою, але при цьому, не зірвавши різьбу).
10
У випадку, якщо запасне колесо приспущено, необхідно підкачати його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-S-ftBybX08
Корисна порада
Запасне колесо на деяких автомобілях відрізняється від штатних своєї геометрією. Воно розраховане лише на поїздку до найближчого центру шіномонтажа.Вообще не слід їздити без запаски, тому краще якомога швидше заклеїти проколене колесо в центрі шиномонтажу. Операція ця недорога і багато часу не займе (20-40 хвилин в залежності від складності).
Одним з найчастіших питань з обслуговування велосипеда серед початківців є демонтаж коліс для заміни або ремонту камери після проколу. Кращим порада, яку можна дати - звернутися в спеціалізований сервісний центр, де досвідчені фахівці проведуть роботи швидко і якісно. Але, на жаль, частіше за все, подібні проблеми виникають поза містом, під час поїздок по лісі або на річку і тут вже доводиться обходитися своїми силами.
В цілому зняття коліс з велосипеда, одна з найпростіших операцій, з обслуговування залізного друга. Освоївши її чоловік отримує базу, для виконання інших складніших ремонтних робіт велосипеда.

Крок перший: готуємо велосипед до демонтажу коліс

Для початку необхідно перевернути велосипед колесами догори. Важливо пам'ятати, що, якщо на велосипеді встановлена гідравлічна гальмівна система, варто проводити роботи максимально швидко, щоб повітря не потрапив в гідролінію, і не довелося прокачувати гальмівну систему. Якщо ж на велосипеді встановлена гальмівна система V-Brake (гальмівні колодки), то ні в якому разі не можна наживати на гальмівну рукоятку, так як зійдуться колодки і колесо буде зняти дуже складно, а в деяких випадках і в усі неможливо, і доведеться розбирати ще і гальмівну систему велосипеда, що на багато складніше, ніж демонтаж коліс.

Крок другий: знімаємо з велосипеда колеса

На цьому етапі відбувається безпосередньо демонтаж коліс. Ця процедура дещо різниться при різних гальмівних системах. Так, якщо на велосипеді встановлені ободниє гальма, то необхідно двома руками розтиснути гальмівні колодки і витягти дугу. Якщо ж гальма дискові, то ніяких попередніх дій проводити не нужно.Дальше необхідно звернути увагу на те, яким способом закріплені колеса: гайками або невеликим важелем, який на професійній мові називається ексцентрик. Якщо система кріплення заснована на гайках, то слід підібрати два гучних ключа підходящого радіусу і зачепити ними гайки з двох сторін. Далі, необхідно утримувати одну гайку нерухомою, а другу обертати проти годинникової стрілки доти, поки кріплення не ослабне на стільки, що можна буде зняти колесо.Еслі же колесо закріплено за допомогою ексцентрика, то необхідно почати тягнути його на себе, і повільно відкручувати , притримуючи другою рукою колесо, запобігаючи його обертання. Після того, як важіль буде відкручені, можна знімати колесо. Для цього просто тягнемо колесо вгору. Воно повинно знятися дуже легко, якщо ні, то необхідно перевірити, чи правильно виконано зазначені раніше действія.Еще одним важливим моментом, про який варто згадати, є особливість демонтажу заднього колеса. На деяких моделях велосипедів конструкція передбачає зняття ланцюга з осі. Визначається це просто - якщо при демонтажі колеса, воно чіпляється за ланцюг, то не потрібно його тягнути силою або намагатися перехитрити конструкцію, просто демонтуйте ланцюг і спокійно зніміть колесо.