Як навчити команді "Не можна". Як дресирувати аммстаффов.

Власник собаки повинен навчити свого вихованця забороняє команді «Не можна». Це необхідно для того, щоб в будь-який момент можна було зупинити тварину від небажаної дії. Наприклад, підбирати їжу на вулиці, гризти меблі або інші предмети. Особливо беззаперечне виконання команди «Не можна» важливе при агресії вашої собаки до оточуючих.
Інструкція
1
Починайте навчання з місячного віку або з моменту появи цуценя в домі. Якщо ви бачите, що він почав гризти взуття або намагається зробити щось заборонене, наприклад, забратися на диван, то скажіть «Не можна» і злегка дайте йому ляпас. Але не приченен цуценяті біль, інакше він виросте полохливим.
2
Коли вихованець досягне віку двох місяців, відпрацювання команди ускладнюється. На прогулянках щеня може гавкати на перехожих або кидатися в догонку за кішкою. Ні в якому разі не заохочуйте його в цьому, навпаки, різко дерните поводок і загрозливим тоном скажіть: «Не можна!» Або «Фу!».
3
Щенята люблять підбирати на вулиці всякі для них смакоту, це може привести до отруєння або зараження гельмінтами. Відучуйте свого вихованця від цієї шкідливої звички, а також брати ласощі з рук сторонніх. Потрібно зробити наступне. Розкладіть корм в різних місцях і почніть прогулювати цуценя. В момент спроби з'їсти корм, різко дерните поводок і подайте заборонну команду. Коли вихованець послухається, схвалите його погладжуванням і ласкавими словами.
4
С приучением не брати ласощі з рук сторонніх складніше. Для цього нехай хтось протягне корм, а в той момент, коли собака спробує взяти його, вдарить її прутом або іншим предметом. Удар повинен заподіяти цуценяті біль, але не налякати його. З другої або в третьої спроби, швидше за все, щеня відмовиться прийняти ласощі, після цього похваліть його.
Корисна порада
Не допускайте наступних ошібок.Еслі ви часто будете зловживати командою «Не можна» або «Фу», то щеня може проявити непокору. Він же ще зовсім маленький, хоче побігати і пограти. Ніколи не бийте свого вихованця, навіть якщо він відмовився виконати вашу вимогу, нервова система цуценят слабка, його легко можна залякати. В результаті у вас виросте боягузливий чотириногий друг.