Як позбутися прищів у вухах. Як позбавиться від чорних прищів у вушній раковині.

Основна причина появи прищів в вухах - закупорка сальних залоз. Відбувається це через підвищений салоотделенія і попадання забруднень. Позбутися від прищів можна за допомогою регулярного очищення і знезараження вушної раковини.
Вам знадобиться
  • - спирт;
  • - целофан;
  • - левоміцетин;
  • - саліциловий спирт;
  • - мазь Вишневського;
  • - ватяні диски.
Інструкція
1
Зробіть зігріваючий компрес, щоб прищ швидше назріло і вийшов назовні. Особливо добре це допомагає при сильному запаленні. Змочіть ватяний диск спиртом або будь настоянкою, яка містить алкоголь. Прикладіть його до запаленого місця, зверху вухо прикрийте целофаном і зафіксуйте за допомогою лейкопластиру. Тримайте пов'язку близько години. Процедуру проводите кілька разів на добу до зникнення прища.
2
Використовуйте льовоміцетіновим краплі, якщо звичайний спирт погано допомагає. Левоміцетин - антибіотик, який швидко перемагає запальний процес. Якщо у вас спостерігається біль і в вушному проході, закапайте кілька крапель всередину. Фіксуйте компрес аналогічним способом.
3
Протирайте вушні раковини саліциловим спиртом. Це необхідно робити не тільки в період запального процесу, але і для профілактики. Купити його ви зможете в аптеці. Також у продажу можна зустріти і мазь з вмістом саліцилової кислоти, її можна використовувати регулярно, щоб уникнути рецидивів.
4
При сильних наривах допоможе мазь Вишневського. Звичайно, пахне вона неприємно, але допомагає в таких випадках швидко. Нанесіть на прищ мазь, зверху накладіть шматочок бинта і постарайтеся зафіксувати пов'язку. Якщо через кілька днів поліпшення не наступить, запишіться на прийом до лора.
5
Зверніться до косметолога, якщо у вушних раковинах багато чорних крапок. Лікар видалить їх за допомогою спеціальної апаратури і косметичних засобів. Видавлювати їх самостійно не можна, так як це призведе до появи запалених прищів .
6
Зверніться до лікарні, якщо прищі з'являються часто. Вам необхідно пройти повне обстеження і здати кров на біохімічний аналіз. У деяких випадках прищі з'являються на тлі гормонального збою. Також пройдіть огляд у лікаря дерматолога, щоб виключити наявність демодекозу.