Як визначити солітера. Солітер симптоми.

Солітер - це плоский стрічковий черв'як, який мешкає в кишечнику людини і тварин. Він може досягати до 12 метрів в довжину. Нерідко зараження відбувається через вживання непровареного м'яса, пиття забрудненої води або при контакті із зараженою твариною, наприклад, при догляді за домашнім господарством. Виявити паразита можна за характерними симптомами і за допомогою лабораторного дослідження.
Інструкція
1
При зараженні солітером спостерігається блідість шкірних покривів, поява синців під очима і загальне погіршення зовнішнього вигляду. Але так як дані симптоми можна віднести і до інших хвороб, не панікуйте завчасно. Якщо вас так це лякає, пройдіть обстеження в лікарні.
2
Солітер погіршує роботу шлунково-кишкового тракту. Часом з'являється сильний апетит, а в разі невжиття їжі нудота і навіть блювота. Через кілька хвилин після їди бажання поїсти може з'являтися знову. Мовою виникає білий наліт, також можливо і сильне виділення слини або кисла відрижка в певний проміжок часу, коли паразит найбільш активний. В основному це відбувається вночі.
3
Періодами може з'являтися запаморочення плоть до непритомності. Нерідко спостерігаються і розлади серцевого ритму. При наявності солітера в кишечнику сняться кошмарні сни. У жінок може відбуватися збій в менструальному циклі.
4
Коли солітер досягає великих розмірів, то ви можете відчувати його ворушіння в кишечнику. Особливо часто це відбувається після вживання їжі. Також можуть виникати і сильні болі в животі, які проходять лише на деякий час.
5
Зверніться до лікарні, якщо ви виявили у себе декілька з цих симптомів. Лікар призначить вам аналізи, які допоможуть виявити паразита. Аналіз калу грунтується на виявленні яєць і сегментів солітера. Кров необхідно здати на клінічний і біохімічний аналіз, а також на гельмінтів, щоб виключити наявність та інших паразитів в кишечнику. У деяких випадках призначають і УЗД.
6
Дотримуйтесь рекомендацій фахівця, щоб позбутися від солітера. Після курсу лікування відновите мікрофлору кишечника за допомогою препаратів, що містять корисні бактерії. Намагайтеся деякий час добре харчуватися, не дотримуючись дієти.