Як відновити рухливість суглобів. відновлення рухливості суглобів.

Рухливість суглобів може обмежуватися в результаті різних захворювань, найпоширенішими з яких вважаються артрити і артроз, а також після важких травм, ударів або розтягнень. Людині стає важко рухатися, а сам рух супроводжується характерним хрускотом і хворобливістю.
Вам знадобиться
  • - мед;
  • - кунжутне масло;
  • - оливкова олія;
  • - рідкий вітамін А.
Інструкція
1
При перших проявах болю в суглобах, яка обмежує їх рух, необхідно звернутися до лікаря. Якщо це явище пов'язане з розвитком артрозу або з якою-небудь травмою, то вам терміново потрібна медична допомога. Лікуючий лікар після ретельного огляду призначить вам відповідні ліки і мазі.
2
Якщо болі і обмеженість руху суглоба пов'язані з травмою, то постарайтеся обмежити навантаження на цей суглоб. З цією метою використовуйте бандажі або еластичний бинт. Якщо ж у вас проблеми з колінним суглобом, то намагайтеся якомога менше спиратися на хвору ногу, можете навіть спиратися на паличку під час ходьби.
3
Крім того, існують способи, які допоможуть вам зняти хворобливість і швидше повернути рухливість суглобам. Дуже корисним засобом є мед, який містить в собі всі речовини, необхідні для відновлення суглобових тканин. Наповніть медом половину склянки і розігрійте його на водяній бані. А в цей час прикладіть до хворого суглоба гарячу грілку і потримайте її приблизно 15 хвилин, щоб добре розігріти тканини. Тепер занурте пальці в мед і починайте втирати його в суглоб повільними круговими рухами. Тривалість такої процедури - 20 хвилин. Тепер покладіть на суглоб марлеві серветки і укутайте ногу ковдрою або теплим рушником. Через 2 години можете зняти пов'язку і промити шкіру теплою водою.
4
Для того щоб відновити рухливість суглоба, обов'язково запишіться на прийом до масажиста. Якщо ж у вас немає такої можливості, то можете масажувати хворе місце самостійно. При цьому можете використовувати спеціальну мазь. Для її приготування змішайте 100 грамів оливкової олії, 10 грамів рідкого вітаміну А і 40 грамів кунжутного масла.
5
У лікуванні допоможе і спеціальна лікувальна гімнастика, яка допоможе повернути рухливість суглобу.
6
Пам'ятайте, що надмірна вага тільки збільшує навантаження на суглоби, тому стежте за режимом свого харчування і постарайтеся позбутися кількох зайвих кілограмів.