Як читати англійські слова. слово know Як правильно читається.

У наш час без знання іноземної мови нікуди. Лідируючу планку, як і в усьому світі, займає, природно, англійська мова. Саме час зайнятися б його вивченням. Та ось не завдання: вчили то ми іншу мову. Будь-хто, крім англійської. Можна наймати репетиторів, ходити на курси, або почати вивчати мову самому.
Інструкція
1
Приступаючи до вивчення іноземної мови «з нуля», непогано було б вивчити транскрипцію. Як правило, транскрипція слів пишеться поруч з самим словом. Принаймні, так робиться в підручниках, призначених для початкового етапу навчання.
2
Транскрипція представляє з себе набір звуків, які читає повинен вимовити, укладений у квадратні дужки. Як правило там вказується, на яку букві падає наголос, який звук повинен бути виголошений, а який - ні.
3
Для прикладу розглянемо англійське слово «know». Перекладається російською мовою як «знати». Для повноти прикладу розглянемо найпростішу фразу, яку дуже часто використовують студенти - «I do not know» (по-російськи - «я не знаю»). Якщо перші два слова не викликають питання в прочитанні, то в третьому дуже часто допускають одну і ту ж помилку.
4
Щоб зрозуміти, яку помилку допускають, потрібно бачити транскрипцію. У слова «know» вона буде наступна: [n ]. З даної транскрипції видно, що перша буква просто-напросто не вимовляється. І по-російськи наведена вище фраза буде читатися як «Ай донт ноу».
5
Дуже важливо звернути увагу на те, що читається саме «ноу», але ніяк не «КНГУ». З ходу новачкові досить важко правильно читати слова . Якщо з'явилися сумніви в правильності вимови, краще взяти слова рь і перевірити. Як правило, в подібній літературі близько кожного слова прописана транскрипція.
6
Також не варто нехтувати аудіокурсів. Слухаючи і прочитуючи текст, ви запам'ятаєте багато нових слів, плюс ваша свідомість запам'ятає, як має звучати те чи інше слово, і вже автоматично буде виставлятися вірне вимова.