Як відпрацювати команду "до мене". дресирування стаффорда.

Не всі власники собак дресирують своїх вихованців, але існують команди, без яких ніяк не обійтися. Наприклад, «До мене!». Навчання собаки підходити за наказом проводять зі щенячого віку.
Інструкція
1
Починайте дресирування з моменту появи собаки в будинку. Спочатку привчите цуценя реагувати на кличку. Для цього часто грайте з вихованцем, пестіть його, називаючи по імені.
2
Тепер можна навчити цуценя підходити по команді. Це можна зробити декількома способами. Перед годуванням окликніть собаку і постукайте мискою по підлозі, одночасно вимовляючи: «До мене!». Після того, як цуценя підбіжить, схвально погладьте його.
3
На прогулянці дозвольте вихованцеві побігати 5-10 хвилин, після чого окликніть його по імені і підкличте командою. Якщо щеня затнеться, то не треба кричати на нього і, тим більше, бити. Краще запропонувати йому ласощі і знову сказати: «До мене!». Зазвичай це спрацьовує, і щеня підходить, тоді віддайте йому корм, похваліть.
4
Якщо ваш вихованець впертий і ніяк не хоче слухатися, навіть бачачи пропоноване ласощі, вигулюйте його на довгому повідку. А коли подзовете командою, то підтягніть повідцем, погладьте, дайте ласощі. З часом він зрозуміє, чого ви від нього домагаєтеся.
5
Підросли цуценята часто проявляють непослух, хоча до цього відмінно виконували команду «До мене!». Особливо часто це відбувається, якщо вихованець захоплений грою з іншими собаками. У цьому випадку кричати не варто, але і проігнорувати відмову собаки виконати команду теж не можна. Інакше вся дресирування зійде нанівець. У даній ситуації найправильнішим буде почати рух у протилежний бік. Побачивши удаляющегося господаря, щеня кинеться в догонку. Потрібно його почекати і потім приголубити.
Зверніть увагу
Якщо ви будете на початкових стадіях дресирування часто підкликати цуценя командою «До мене!», Щоб прив'язати його, надіти нашийник або для проведення неприємних для тварини маніпуляцій, то він незабаром відмовиться виконувати пріказ.Тем більш, ніколи не вимовляєте «До мене!», щоб покарати підбіг вихованця за який-небудь інший проступок.
Команда «До мене» є однією з основних команд в дресирування собак. Вона використовується для заклику тваринного до господаря і виробляє слухняність. Краще починати відпрацьовувати команду «До мене» з раннього віку.
Інструкція
1
Навчання собаки проводиться у відокремленому місці без відволікаючих подразників. Тварина має бути не годування. Спочатку починають дресирувати собаку на довгому повідку. Для заохочення потрібно покласти в кишеню кілька шматочків ласощів.
2
Собаку відпускають, тримаючи кінець повідця. Потім її увагу привертають кличкою і показують ласощі, одночасно вимовляється команда «До мене». Коли собака підбіжить, їй дають ласощі, схвалюють вигуком «Добре» і погладжують.
3
Далі потрібно навчити собаку сідати навпроти дресирувальника. Для цього, коли вона підбіжить по команді «До мене», їй натискають рукою на спину і піднімають ласощі вгору, після прийняття сидячого положення, собаку заохочують вигуком «Добре» і віддають ласощі.
4
Щоб собака навчилася підбігати по вигуку «До мене» і сідати біля лівої ноги, потрібно покликати її командою, взяти за поводок, обвести навколо себе за годинниковою стрілкою і посадити ліворуч, після чого заохотити. Можна використовувати ласощі. Воно показується собаці, підбіг по команді "До мене", і, коли вона потягнеться за ним, перекладається за спиною в ліву руку. Дати його собаці тільки після того, як вона сяде біля лівої ноги.
5
Команда «До мене» вважається відпрацьованою, якщо собака з будь-якої відстані за першим покликом підбігає до дресирувальника, обходить його і сідає біля лівої ноги.