Як поставити фото на весь екран в Nokia. картинка не на весь екран на телефоні.

Деякі власники стільникових телефонів Nokia воліють використовувати в якості заставки дисплея не картинки, а фотографії близьких людей. Але перш ніж це зробити, необхідно закачати зображення в телефон.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією телефону. Якщо ви хочете мати чіткий знімок, то повинні придбати мобільний з високою якістю фотозйомки або ж з досить хорошим дозволом зображення.
2
Дізнайтеся розмір екрана вашого мобільного телефону. Пам'ятайте, що розтягнута фотографія буде виглядати розпливчасто, а велика - не буде відображатися повністю. Для редагування фотографій використовуйте графічні програми, наприклад, Photoshop.
3
У тому випадку якщо ви хочете зробити фотографію за допомогою телефону, виберіть високу якість зйомки. Для цього зайдіть в меню мобільного, виберіть параметр «Додатки», знайдіть у ньому вкладку «Камера».
4
У лівому нижньому куті знайдіть пункт «Функції», виберіть його. У списку, клікніть на «Параметри фото», а потім - «Якість зображення». Поставте найвищі показники.
5
Після того як фото готово, знайдіть його в телефоні. Для цього зайдіть в меню, виберіть вкладку «Фото» або «Галерея» і відкрийте потрібне зображення.
6
Оберіть параметр «Функції», він розташовується в лівому нижньому кутку. У списку, знайдіть пункт «Використовувати зображення», клікніть «Встановити як фон». Після цього натисніть Ок. Зображення буде знаходитися у вас на дисплеї мобільного телефону.
7
Встановити фотографію на дисплей телефону ви можете й іншим способом. Для цього зайдіть в його меню, виберіть вкладку «Параметри» або «Настройки».
8
Натисніть на пункт «Телефон». У списку, знайдіть параметр «Дисплей», а потім натисніть на «Шпалери». Далі виберіть «Фонові малюнки», «Картинка». Після цього відкриється галерея файлів, в якій вам потрібно буде знайти зображення. Після цього клікніть на «Вибрати». В результаті фотографія з'явиться на дисплеї вашого мобільного телефону.