Як повернути хороший зір.

Для того, щоб зіпсувати зір , людині потрібно багато часу. Процес відновлення доброго зору потребують чимало зусиль. Починати його потрібно з відновлення загального здоров'я, а також гігієни і тренування органів зору.
Інструкція
1
Не читайте нечітко напечанний текст, не займайтеся читанням при поганому освітленні. Рефлекторно ви будуте підносити книгу ближче до очей, це напружує м'язи очей, шиї і спини. Для освітлення робочого місця використовуйте люмінісцентні лампи, їх випромінювання наближене до спектру сонячного світла. Не читайте в метро, автобусі і машині. В процесі вібрації при русі відстань від очей до тексту постійно змінюється, очні м'язи відчувають підвищену напругу.
2
У більшості людей при роботі з комп'ютером відбувається зорове стомлення. Вибирайте монітор не менше 15 дюймів, як можна більш плоский. Дозвіл повинен бути якомога менше (не більше 0,25 мм), а частота розгортки екрану якнайвище. Перед тим як купити монітор, посидьте за ним і поспостерігайте за своїми зоровими відчуттями. Іноді моделі з найкращими характеристиками погано сприймаються очима, орієнтуйтеся на своє сприйняття. Дисплей встановлюйте таким чином, щоб при роботі дивитися трохи вгору. Це дозволить розвантажити окологлазние м'язи, які використовуються при напрямку погляду вниз і вперед, т. Е. Ті, що в звичайному житті напружуються найбільше. Кожні 45 хвилин роботи за комп'ютером робіть перерви.
3
При читанні відбувається тривала фіксація очей на короткій відстані. При цьому відбувається зайва напруга очних м'язів. Щоб зняти його, кожні три години перемикайте зір . Для цього робіть нескладні вправи. Дивіться вдалину по 10 хвилин, без напруги. Закривайте на пару хвилин очі і повністю розслабте очні м'язи. Дітям до 14 років такі вправи потрібно робити кожні 45 хвилин, у віці від 15 до 17 років - щогодини.
4
З давніх часів люди знали про користь сонячних променів. За інтенсивністю сонячного світла аналогів не існує, промені небесного світила покращують мікроциркуляцію крові, вбивають бактерії і нейтралізують очні інфекції. Дивіться на сонце вранці або на заході, широко відкритими очима, без напруги. Дивіться доти, поки не з'являться сльози. Почніть з двох хвилин і поступово доведіть до 10. Це значно поліпшить зір , дана методика допомагає позбутися коньюктивитов, зменшує короткозорість і далекозорість, а також знижує інтенсивність астигматизму і гиперметропии.
5
Для поліпшення зору використовуйте методику фіксації погляду. Центральна фіксація - фокусуйте зір на якому-небудь дрібному предметі, який розташований на відстані не менше 50 см. Дивіться на нього не кліпаючи, доти, поки не з'являться сльози. Дивіться на кінчик свого носа по 2 хвилини, потім закрийте очі і відпочиньте. Повторіть вправу 3 рази. Фіксуйте погляд на правому та лівому плечі, по черзі. Для цього сядьте, тримайте голову і плечі прямо. По 2 хвилини дивіться на кожне плече, потім закрийте очі і відпочиньте. Виконуйте всі 4 вправи фіксації в комплексі, це гарне тренування мищц очного яблука, яка допоможе посилити природну акомодацію.
6
Існує обертальна методика поліпшення зору. В процесі обертання очима знімається розумове стомлення, так як існує прямий взаємозв'язок між окоруховим нервом і нервовими закінченнями судин головного мозку. За допомогою цих обертальних вправ зміцнюються очні м'язи і созраняется пружність повік. Не повертаючи голову по сторонам, дивіться вгору, вниз, вправо і вліво. Потім обертайте очима за годинниковою стрілкою і проти неї. Відкривайте і закривайте очі по 5-6 раз поспіль, дотримуючись інтервал між діями в 30 секунд. Кожну вправу повторюйте по 4 рази з інтервалом в 1 хвилину. Тривалість всього комплексу 10 хвилин.
7
Дотримуйтесь прості рекомендації по очній гігієні і щодня використовуйте вправи для відновлення хорошого зору. Якщо протягом декількох місяців ви не помітите поліпшень, зверніться за професійною медичною допомогою.