Як клеїти віброізоляцію.

віброізоляцією використовують в будівництві, приладо- і машинобудуванні для захисту від шкідливої дії вібрації. Для цього між об'єктами вводять додатковий шар матеріалів.
Вам знадобиться
  • Вібронет або будь-який інший віброізолюючий матеріал на клейовий основі, монтажний фен, грунтовка.
Інструкція
1
При будівництві необхідно захистити конструкції будівлі від шкідливого впливу вібрацій інженерного, сантехнічного та іншого обладнання. Це можуть бути холодильні або вентиляційні системи, труби, ліфти і т.п. Згідно будівельним планом і вимогам техніки безпеки, визначте, які поверхні потрібно обклеїти віброізоляцією.
2
Загрунтуйте поверхню, яку потрібно обклеїти Віброізолюючий матеріалом. Це особливо важливо, якщо вібруюча поверхню металическая. Все іржі і нерівності можуть спровокувати окислювання матеріалів та їх передчасне руйнування. Тому їх потрібно зашкуріть перед обробкою.
3
Виберіть матеріал для віброізоляції. Для того щоб дізнатися, яка кількість матеріалу вам знадобиться, визначте площу поверхні, яку потрібно обклеїти. Для забезпечення безпеки рівномірно оклейте Віброізолюючий матеріалом тільки 50% поверхні. Клеїти можна в шаховому порядку, смужками - на що вистачить фантазії. Але можна обклеїти і всю поверхню.
4
Просушите наклеєний матеріал за допомогою монтажного фена. На перший погляд може здатися, що матеріал вже міцно причепився до поверхні, але сушка обов'язкове. Існують варіанти, коли проклеєну поверхню заливають епоксидним клеєм. Але, в принципі, це необов'язково.
5
віброізоляцією часто поєднують з шумоізоляцією. Перш ніж закривати поверхні рольставнямі або гіпсокартоном, прокладають ще один або два шари ізолюючого матеріалу.
Зверніть увагу
Недостатньо обклеїти поверхню по периметру. Вузькі поверхні доцільно обклеїти повністю.