Як почистити клавіатуру ноутбука. Як чистити клавіатуру на ноутбуці acer.

При активному використанні ноутбука з часом можна спостерігати зниження його продуктивності. Досить часто причиною цьому служить засміченість машини. Пил потрапляє в вентилятори, під клавіатуру, що призводить до підвищеного нагрівання периферійних пристроїв. Тому час від часу необхідно проводити чистку складових комп'ютера.
Вам знадобиться
  • Викрутка «-», голка.
Інструкція
1
Багато ноутбуки, якими заставлені ряди магазинів, мають однаковий принцип монтування клавіатури. Вона кріпиться в ноутбука х або засувками, або прикручується до основи корпусу. Всі дії в цій інструкції будуть проводитися на ноутбуці Acer Aspire, який став користуватися великою популярностью.В Acer Aspire, як і в інших ноутбука х, засувок від 4 до 6 штук: до 4 штук знаходяться зверху (ближче до екрану) і 2 штуки по боках. Хотілося б відзначити, що існують ноутбуки з іншим видом кріплення клавіатури: вона прикручена до основи його корпуса.
2
Для того щоб очистити клавіатуру, необхідно її зняти. Ця операція виконується в кілька кроків: - засуньте викруткою верхню крайню засувку, при цьому підніміть невелику частину клавіатури. Для цього можна її підчепити голкою і обережно потягнути за клавіші "Esc" і "Е ~". Якщо у Вас зовсім випадково відлетять ці клавіші, то після прочистки клавіатури їх можна буде поставити на місце;
3
- після того як ви підняли частину клавіатури голкою, вдавите викруткою другу засувку; - перемістіть голку на місце другої засувки і також обережно підніміть клавіатуру;
4
- після визволення третьої засувки можете сміливо брати вивільнену клавіатуру рукою; - після вивільнення останньої засувки, підійміть всю клавіатуру - ви побачите, що клавіатура з'єднана шлейфом до ноутбука ;
5
- акуратно переверніть клавіатуру і підійміть чорну планку, витягнувши шлейф; - зробіть очищення клавіатури, скориставшись вологими серветками на спиртовій основі; - приєднаєте клавіатуру до ноутбука в зворотній послідовності.
Зверніть увагу
Виявляється, готувати і одночасно грати за комп'ютером в покер, теж не варто. Наприклад, коли я ламав макарони перед тим як покласти їх в каструлю, один маленький шматочок відскочив і попав під кнопку клавіатури ноутбука, внаслідок чого кнопка перестала натискатися. В інеті можна знайти посилання з приводу як розбирати клавіатуру (наприклад, ось посилання).
Корисна порада
Як почистити клавіатуру ноутбука. Клавіатура - найбільш вразлива частина ноутбука. Пил, випадково пролита рідина і бруд виводять засіб введення інформації з ладу швидше, ніж ми встигаємо повноцінно насолодитися роботою за «лептопом». Профілактичні заходи, а так же, ретельна і систематична чистка клавіатури, здатні продовжити «життя» ноутбуку, оскільки саме через клавіатуру пил і бруд потрапляє на його внутрішні пристрої.
Ви ніколи не помічали, що ваш ноутбук ніби притягує бруд? Неможливо надкусити бутерброд, щоб не забруднити клавіатуру. Напої так і норовлять виплеснутися на клавіші. Крихти, попіл, шерсть! Навіть якщо ви дивно акуратні і ніколи не їсте і не п'єте близько ноутбука, не підпускають до нього домашніх тварин і маленьких дітей, все одно - крихітні відмерлі частинки шкіри і побутовий пил збираються під клавішами. Вихід один - клавіатуру треба регулярно чистити.
Вам знадобиться
  • Тепла вода
  • Ізопропіловий спирт
  • Чистий м'яка ганчірка
  • Мисочка
  • Балон зі стисненим повітрям
  • Цифровий фотоапарат
Інструкція
1
Вимкніть ноутбук і від'єднуйте від будь-якого джерела живлення. Не завадить навіть витягти акумулятор. Після видалення всіх джерел живлення, натисніть і утримуйте кнопку «Пуск» протягом 10 секунд, щоб зняти залишковий заряд.
2
Візьміть м'яку і чисту тканину і обережно протріть клавіатуру. Не використовуйте паперові рушники - вони залишать тільки ще більше пилі.Можно перевернути комп'ютер догори дном і акуратно потрясти його.
3
Далі, візьмемо балончик зі стисненим повітрям. Тримайте його під кутом в кілька сантиметрів над клавіатурою. Стиснене повітря повинен виштовхнути застряглий мусор.Снова переверніть комп'ютер і струсіть його.
4
Заодно використовуйте балон зі стисненим повітрям, щоб очистити порти введення/виводу і вентиляційні отвори ноутбука.
5
Візьміть м'яку тканину і намочіть її в розчині теплої води і ізопропілового спирту в пропорції один до одного. Відіжміть ганчірку і протріть клавіатуру. Цією ж ганчірочкою в можете почистити вашу сенсорну панель.
6
Якщо бруд вперто тримається в деяких важкодоступних місцях, спробуйте відчистити її за допомогою того ж розчину і ватних паличок.
7
Перед включенням, дайте клавіатурі остаточно висохнути.
8
Буває так, що проблеми з вашої клавіатурою кілька серйозніше, ніж ті, які можна вирішити за допомогою балончика і ганчірочки. Приміром, на неї пролилося щось липке. Так, доведеться розбирати, хоча це і не рекомендовано.
9
Перед тим як приступити до розбирання, сфотографуйте клавіатуру на цифровий фотоапарат. Переконайтеся, що ви добре розрізняєте розташування кожної клавіші. Вимкніть ноутбук так, як було описано вище.
10
Обережно підчіплює нігтем клавішу за клавішею, протирайте їх м'якою тканиною, змоченою в розчині теплої води і ізопропілового спирту, і відкладайте в сторону.
11
Коли основні клавіші будуть вийняті, протріть клавіатуру тієї ж тканиною. Тканина потрібно періодично полоскати в розчині і віджимати.
12
Після того як ви все відчистите і висушіть, поставте на місце клавіші, керуючись раніше виконаної фотографією.
Зверніть увагу
Можливо, якщо ви проливаєте на клавіатуру спирт або коньяк, це навіть якось піде їй на користь, але солодкі, липкі напої, такі як - кава з цукром, кока-кола, лікер - здатні погубити весь ваш ноутбук . Пам'ятайте про це.