Як склеїти бампер. Як зробити спойлер для машини.

Які тільки неприємності не підстерігають водіїв під час руху по дорогах. Як показує статистика, більшість аварійних ситуацій трапляється під час транспортних заторів на міських вулицях. Найпоширенішим ДТП в таких умовах є зіткнення автомобілів, що часто веде до пошкодження бамперів на машинах.
Вам знадобиться
  • - епоксидний клей
Інструкція
1
У зв'язку з тим, що при виготовленні сучасних бамперів широко використовуються полімерні матеріали, в разі ДТП виникає питання про можливість проведення ремонту пластмасових деталей кузова.
2
Для ремонту бамперів , виготовлених з пластмаси, застосовується епоксидний клей. Тому в ході підготовки до майбутнього ремонту бампера необхідно придбати в автомагазині ремкомплект на епоксидної основі. У комплектацію ремонтного набору входить і склотканина.
3
Епоксидний клей - двокомпонентний. У його склад входить затверджувач, який перед застосуванням необхідно ретельно розмішати в певній пропорції (дивись інструкцію на упаковці). Готовим до застосування клеєм просочується склотканина, яка наклеюється зсередини на пошкоджені ділянки бампера.
4
У тих випадках, коли необхідно посилити склеювані деталі, на внутрішню поверхню бампера приклеюється металева сітка, яка зверху покривається просоченої епоксидним клеєм стеклотканью.
5
Висихання, а точніше, полімеризація епоксидного клею відбувається протягом доби. Після закінчення зазначеного терміну проводиться остаточна обробка поверхонь, що склеюються: шліфування, фарбування, полірування.
Зверніть увагу
Епоксидний клей є отруйним хімічною сполукою, тому ремонт необхідно проводити в добре провітрюваному приміщенні.