Як розбити волоський горіх. Як розколоти волоський горіх навпіл.

Волоський горіх продається в магазинах як в очищеному вигляді, так і в шкаралупі. Крім різниці в ціні, неочищений горіх має перевагу. Шкаралупа допомагає зберегти вітаміни і цінні речовини.
Вам знадобиться
  • Ніж, пакет, молоток, дві тарілки.
Інструкція
1
Замочите неочищений волоський горіх в гарячій воді. Це допоможе розм'якшити шкаралупу і внутрішні перегородки. Так горіх буде легше відкрити. Зачекайте тридцять хвилин. В цей час підготуйте ножик і дві тарілки. Одну для очищених горіх ов, іншу для шкаралупи і перегородок. Чистити волоський горіх вручну - процес довгий. Можна поєднати його з переглядом улюбленого фільму.
2
Акуратно вставте ніж в отвір між шкарлупками горіх а і поверніть. Якщо засунути ножик занадто глибоко, то повернути його буде складніше. Не перестарайтеся. Горіх повинен розколотися навпіл. Витягніть перегородки, очистіть горіх від дрібних шкарлупок.
3
Щоб прискорити процес, можна скористатися іншим способом. Складіть горіх в поліетиленовий пакет. Пакет розстеліть на жорстку поверхню, яка не постраждає від ударів молотком. Акуратно простукаєте кожен горіх крізь пакет. Висипаючи вміст пакета на стіл і переберіть горіх . В цьому випадку, ви впораєтеся з чищенням горіх а швидше. Але гарної форми, коли грецький горіх акуратно розламаний навпіл, домогтися не вийде.
4
Також існує ряд пристосувань для колки горіх ов: лускунчики, горіх Близько та інші химерні інструменти. Всі вони прості в експлуатації і засновані на одному і тому ж принципі.
Зверніть увагу
Діти часто розколюють горіх в дверному отворі. Це не безпечно і може пошкодити дверну коробку.
Корисна порада
Використовуйте перегородки волоського горіха для створення лікувальної настойки.