Як рахувати коди помилок.

Коди помилок, що виникають в ході експлуатації обладнання, можна прорахувати за допомогою комп'ютера. Також є альтернативний метод з використанням контрольної лампи, яка називається Check Engine.
Інструкція
1
Підготуйте автомобіль до діагностики. Поверніть селектор режиму роботи проти годинникової стрілки до упору. Увімкніть запалювання автомобіля. Поверніть ручку селектора за годинниковою стрілкою до упору. Після цього приступайте безпосередньо до діагностики.
2
Прочитайте коди помилок за допомогою контрольної лампи. Помилки записуються в пам'яті системи управління японських автомобілів, для добування інформації необхідно замкнути певні контакти - E1 і TE1 в діагностичному роз'ємі. Зазвичай його назва відображається у вигляді маркування, нанесеної на корпус.
3
Для зчитування коду помилок, записаних при використанні мікроконтролера типу ITMS-6F, замкніть між собою контакти А і В, включіть запалення і перегляньте результат. Такий тип мікроконтролерів зазвичай використовується в автомобілях ВАЗ-21213.
4
Якщо ви не знаєте, де у вашому автомобілі знаходиться діагностичний відсік, знайдіть його в моторній частині або салоні. Тут все може залежати від наявної у вас моделі машини. Якщо ви не можете визначити назву контактів в колодці, в обов'язковому порядку прочитайте літературу стосовно автомобілів, схожих з вашими внутрішніми складовими.
5
Зверніть увагу, що кожен код помилки відображається тільки три рази, після чого система показує новий. У разі коли у вас відображається код 12, це позначає початок процедури діагностики. Якщо він не индицируется, швидше за все, система діагностики знаходиться в несправному стані.
6
Зверніть увагу, що в багатьох автомобілях нових моделей діагностика можлива тільки за допомогою комп'ютера, оснащеного спеціально призначеним для цього адаптером типу K-Line. Якщо вам необхідно очистити пам'ять комп'ютера від записів про помилки, що накопичилися за певний період часу, просто відключіть його харчування і на хвилину зніміть клему з акумулятора.
Зверніть увагу
Кожен автомобіль може мати свої особливості зчитування помилок.