Як перемикати канали.

Переключати канали можна як безпосередньо на самому телевізорі, так і віддалено за допомогою пульта. В деяких випадках також є можливість перемикання за допомогою мобільного телефону.
Вам знадобиться
  • - інструкція до телевізора.
Інструкція
1
Знайдіть на передній панелі телевізора кнопки перемикання каналів. Зазвичай їх буває дві, вони також можуть розташовуватися збоку або під передньою панеллю корпусу. Також зверніть увагу на моделі з сенсорним управлінням, кнопки там можуть бути непомітні на перший погляд, звичайно вони позначені світлодіодами або написами.
2
Якщо у вас є пульт дистанційного керування, знайдіть на ньому кнопки перемикання каналів, відмічені стрілками. Також зазвичай вони позначені словом Channel або скороченням Chnl. Також зверніть увагу на перемикання каналів з клавіатури пульта управління. Зазвичай натискання кнопки відповідає номеру каналу, який вам потрібно увімкнути.
3
Якщо у вас підключено більше 9 каналів, скористайтеся спеціальною кнопкою змінити спосіб введення. В цьому випадку для переходу, наприклад, на сьомий канал, вам необхідно ввести спочатку 0, а потім 7. Для переходу до, наприклад, 18 каналу, вам потрібно буде ввести спочатку цифру 1, потім 8. Кнопка перемикання режимів зазвичай позначена -/- -. Ця функція доступна не для всіх телевізорів, зазвичай при перемиканні каналів після 9 необхідно користуватися кнопками зі стрілками, що досить незручно, якщо каналів багато, оскільки перемикання відбувається послідовно.
4
У разі коли у вас є мобільний телефон з функцією передачі даних через інфрачервоний порт, скористайтеся ним в якості пульта дистанційного керування. Це робиться з використанням спеціального програмного забезпечення, що встановлюється в мобільний пристрій, тому зверніть увагу, що ваш телефон повинен підтримувати роботу з ними.
5
Додатків для підтримки управління телевізором через телефон досить багато, наприклад, програма Psiloc IrRemote, серед них виберіть те, яке підходить платформі вашого мобільного пристрою. Перевірте завантажений файл на віруси і встановіть програму в телефон. Запустіть її, включіть інфрачервоний порт, на панелі перемикання знайдіть кнопку управління переглядом каналів.