Як налаштувати hd платформу.

HD-платформа являє собою російський проект мовлення пакету різних каналів у форматі телебачення високої якості. В основі діяльності даного проекту лежить ідея розвитку телебачення високої чіткості (HDTV).
Вам знадобиться
  • - телевізор;
  • - супутникова антена;
  • - ресивер.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваше супутникове обладнання відповідає таким вимогам для прийому HD-Платформи: антена повинна бути встановлена на відстані 90 сантиметрів або вище. Рекомендовані моделі ресиверів для прийому даного пакету: Humax HDCI-2000, а також General Satellite HD-9300. Також вам знадобиться універсальний конвертор лінійної поляризації, ресивер і смарт-карта доступу, щоб підключитися до HD-Платформі.
2
Натисніть кнопку «Меню» на пульті ресівера, за допомогою кнопок «ввірена» і «Вниз» виберіть опцію «Інсталяція». Потім натисніть «Вправо», перейдіть до пункту «Пошук каналів», потім виберіть опцію «Транспондер». За допомогою кнопок «Вгору» і «Вниз» виберіть ручний режим настройки і додайте три транспондера згідно наступних кроків.
3
Виконайте настройку ресивера на пакет «Платформа HD». Для цього додайте в ресівері налаштування транспондера 84 і 80. Для включення 84го транспондера встановіть наступні параметри: частота - 12380 МГц, виберіть вертикальну поляризацію. Стандарт передачі - DVB-S2. У пункті «Модуляція» встановіть значення 8PSK/Pilot ON. Виберіть величину символьної швидкості - 26400. Параметр FEC - 2/3.
4
Проведіть настройку мовлення HD-Платформи на 80м транспондері. Для цього встановіть його частоту - 12303 МГц, виберіть вертикальну поляризацію. Встановіть значення параметра «Стандарт передачі» - DVB-S2. В опції «Модуляція» виберіть 8PSK/Pilot ON. Значення символьної швидкості встановите - 26400. Далі виберіть значення параметра FEC - 2/3.
5
Налаштуйте також транспондер №75 для мовлення платформи DV, для цього в налаштуваннях ресивера додайте його параметри. Встановіть частоту 12207 МГц, виберіть горизонтальну поляризацію. Виберіть стандарт передачі інформації - DVB-S2. Встановіть значення параметра «Модуляція» - 8PSK/Pilot ON. Потім встановіть значення символьної швидкості 27500, а параметра FEC - 2/3. Після налаштування всіх транспондерів зробіть пошук каналів на кожному з них.