Як відновити сторінку Вконтакте.

Чи не можете зайти на свою сторінку Вконтакте ? Уважно перевірте правильність написання логіна або пароля. Якщо всі дані вірні, найімовірніше, вас зламали. Або сторінку заблокувала адміністрація сайту. В цьому випадку замість головного фото висвічується досить неприваблива «фізіономія». Не впадайте у відчай: ще не все втрачено. Сторінку можна відновити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер (або телефон) з виходом в інтернет;
  • - телефон з номером, що був вказаний при реєстрації на сайті,
  • - ваш логін для входу на сторінку;
  • - новий пароль.
Інструкція
1
Для початку вам необхідно зайти на сторінку відновлення доступу на сайт за адресою: http//vkonakte.ru/restore. Тут від вас буде потрібно ввести свої дані: адресу поштової скриньки, логін або номер телефону, прив'язаний до сторінки. Якщо ви все вказали вірно, перед вами в невеликому «віконці» відкриється картинка з кодом, який для подальшої роботи необхідно ввести в порожнє поле. Будьте уважні! Не помиліться! Вводите код так, як він вказаний. Якщо букви і цифри введені вірно, перед вами відкриється сторінка, доступ до якої вам потрібно було відновити. «Дізнатися» її можна по особовому фото, прізвища, імені та місця проживання. Якщо відкрилися перед вами дані ваші, сміливо натискайте на віконце з написом «Так, це потрібна сторінка».
2
Якщо ви не пам'ятаєте свій логін або «ім'я» ящика, скористайтеся можливістю відновити доступ до сторінки за її адресою. Для цього на сторінці http://vkontakte.ru/restore виберіть нижню посилання з написом «натисніть сюди».
3
Перед вами відкриється сторінка, до якої необхідно відновити доступ. Тут же вам буде запропоновано заповнити анкету-форму, де необхідно вказати номер телефону (старий і доступний), e-mail й інші дані.
4
Якщо знайдена сторінка не відповідає шуканого запиту, виберіть справа сторінки, близько фотографії, віконце з написом «Якщо це не та сторінка, до якої необхідно відновити доступ, натисніть тут». Клікніть на виділену посилання і перейдіть за адресою, де вас попросять ввести номер телефону, до якого прив'язана ваша сторінка. Протягом декількох хвилин на телефон прийде sms-повідомлення з кодом. Його потрібно буде вказати в наступному вікні,. Після чого вам буде запропоновано ввести логін і новий пароль. Їх пізніше продублюють повідомленням на ваш телефонний номер.
5
Після проведених операцій зайдіть на головну сторінку сайту і введіть оновлені дані - логін і пароль. Все готово. Тепер ви можете знову «зустрічатися» і по повній спілкуватися в вашому улюбленому ВКонтакте.
Зверніть увагу
Нікому не повідомляйте свої даний для входу на сайт.Не переходите в мережі з невідомих ссилкам.Время від часу міняйте свій логін і пароль.
Корисна порада
Під час реєстрації на сайті або на сторінці відновлення доступу вказуйте достовірні дані, щоб потім не помилитися. Або дублюйте їх, створивши окремий документ або записавши їх в блокнот.