Як малювати вершника.

Малювати вершника - досить складне заняття. Тут вам знадобиться підготовка в техніці малювання людини і коня. Причому обидва ці малюнка доведеться сумістити, а тут теж є свої нюанси.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Для початку виберіть, в якій позі буде фігура коня і вершника відповідно. Або це буде малюнок з тихою прогулянки, або зі скачок. Подивіться різні фотографії в інтернеті, щоб краще уявити собі ваш малюнок. Зверніть увагу на становище людини в сідлі, як у нього розташовані ноги, руки, спина.
2
Після підготовки розташуйте аркуш паперу вертикально або горизонтально і легкими штрихами накидайте загальний малюнок. Вкажіть положення коні і вершника . За бажанням намітьте деталі фону, пейзажу. Потім так само за допомогою простого олівця почніть виконувати більш детальний нарис.
3
Легкими лініями вкажіть положення тіла коня, шиї, кінцівок. Потім «посадіть» на неї людини, вказавши положення спини, рук і ніг.
4
Далі, намітьте овалами і колами частини тіла тварини і людини. Не старайтесь відразу намалювати чіткі лінії, малюнок буде ще багато разів виправлятися і уточнюватися в процесі. Не забудьте про пропорції в тілах об'єктів.
5
Почніть промальовування деталей з малюнка людини. Зверніть увагу, що спина у вершника повинна бути прямою, щоб відчувалася лінія хребта, але не занадто «вигинає» вашого намальованого людини. Так само пам'ятаєте про правильну посадку - при галопі, стрибку наїзник нахиляється вперед, щоб утриматися в сідлі, і ні в якому разі не сидить прямо.
6
Поступово прорисовуючи людини, спускаючись нижче, приділіть увагу і малюнку коні. «Зрощуються» між собою овали, надаючи їм характерні риси тварини - потужну шию, намітьте гриву, уточнюйте положення кінцівок.
7
За допомогою ластику видаліть допоміжні й невидимі лінії. Тепер намітьте деталі одягу, а так само сідло, поводи, стремена та інше. Щоб більш точно передати частині «обмундирування» коні (сідло, подпруга, стремена, поводи та інше) - подивіться відповідні фотографії в інтернеті.
8
Уточніть деталі фону, вкажіть більш точно перший план. Потім завершите малюнок олівцем прорисовкой різних деталей - особа вершника , деталі одягу, морда коня, копита, хвіст та інше.
9
Оберіть матеріали для роботи в кольорі або закінчите малюнок простим олівцем. Штрихи і мазки намагайтеся накладати за формою. Не забудьте про тіні і перший план малюнка.