Як назвати магазин текстилю.

Для того, щоб будь магазин користувався популярністю у покупців, його назва повинна бути незабутнім. Адже відвідавши хороший магазин з якісними товарами, людина напевно захоче розповісти про нього своїм знайомим.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - аркуш паперу;
  • - комп'ютер з доступом до інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви ніяк не можете придумати назву для свого магазин а, то, можливо вам допоможуть ваші друзі та знайомі. Залучіть їх до роботи. Особливої уваги заслуговують любителі вирішувати цікаві завдання і головоломки. Ваші друзі будуть раді допомогти вам, якщо знатимуть, що це дуже важливо для вас.
2
Дайте кожному учаснику команди персональне завдання: запропонуйте попрацювати з двома-трьома буквами алфавіту. Використовуйте енциклопедичний словник, не пов'язаний з вузькою сферою діяльності.
3
Підбирайте слова, які викликатимуть у людини асоціацію з тканинами. Наприклад, «Шиття», «Веселка», «Стиль». Попросіть помічників записати навпроти кожного придуманого слова ідею, завдяки якій слово здається підходящим.
4
Зробіть список з отриманих варіантів назв. Додайте його на сайті майбутнього магазин а. Не робіть складного оформлення, слова повинні легко копіюватися користувачами за допомогою мишки.
5
Організуйте конкурс серед жителів міста. Повідомте про те, що можна використовувати і заготовки, розміщені на сайті, змінювати і доповнювати їх. Ідеї з'являються набагато швидше, коли є початкові варіанти.
6
Подібний метод має деякі переваги: ви ненав'язливо прорекламіруете свій магазин , про нього дізнаються люди. Крім того, коли людина бере участь в створенні чогось, у нього з'являється почуття приналежності, а значить, він буде вважати своїм обов'язком відвідати магазин , над назвою якого він працював. У той же час у вас з'явиться більше варіантів для вибору назви.
7
Розгляньте отримані заявки і зробіть вибір. Запросіть у журі ваших друзів, які першими придумували назви. Попросіть їх підібрати кілька вдалих назв. Прийміть остаточне рішення. Пообіцяйте всім учасникам конкурсу знижки в день відкриття, а переможцю - приз.
8
Зайдіть в інтернет і скористайтеся сервісом «Генератор назв» (http://www.namegenerator.ru/). Він покликаний допомогти людям придумати назву магазин а, фірми, бренду і т.д.
9
Введіть відомі вам параметри у відповідні поля. Наприклад, якщо хочете придумати назву фірми, напишіть «ТОВ» в полі «Початковий текст». Заповніть графу «Кінцевий текст», якщо ви вже маєте якісь начерки (Приміром, ви хочете, щоб назва закінчувалося словом «Консалтинг»). Натисніть кнопку «Згенерувати» - і ви отримаєте десять варіантів назв вашої організації.