Як намалювати очі дівчини.

Очі - важлива і одночасно складна деталь особи, точність передачі якої впливає на загальне враження від портрета. А домогтися максимального сприятливого ефекту допомагає спеціальна техніка.
Інструкція
1
Простим олівцем намітьте розташування очей на основі пропорцій обличчя і розмірів інших його частин - носа, рота, лоба. Відзначте напрям погляду, яке не повинно випадати із загальної картини. Ще раз погляньте на портрет і переконайтеся в тому, що очі знаходяться на своєму місці і відповідають за розміром.
2
Тонкою лінією намалюйте кордону нижнього і верхнього століття, позначте розташування зіниці і райдужної оболонки. Як правило, у середньостатистичної людини очі поміщаються трохи нижче рівня вуха, а зовнішній кут знаходиться на лінії, подумки проведеної від крила носа до очної западини (за орієнтир можна взяти кінець брови).
3
Зобразіть вії. Не робіть їх занадто довгими - природна довжина волосків не повинна перевищувати межу верхньої повіки.
4
Чи не зафарбовуйте зіницю повністю чорним кольором - залиште всередині нього невелика біла пляма, що імітує блиск і створює живий погляд.
5
Заповніть райдужну оболонку кольором. Лінії малюйте в напрямку від зіниці до зовнішньої кордоні - саме так розташовуються видимі на поверхні ока судини, прорисуйте внутрішній і зовнішній кут.
6
Правильно намітьте складки, які оточують очей. Звичайно, можна проігнорувати кілька мімічних зморшок, якщо є можливість їх опустити і це ніяк не відіб'ється на якості портрета. Але, загалом і в цілому, бажано передати всі деталі без зміни - тільки так можна добитися максимальної точності образу.
7
Зафіксуйте тіні, які падають на обличчя. Ігнорування напрямку світла створить помилкове враження, що очі розташовані на площині. Розбийте довжину верхньої повіки на три частини, затемните проміжок між переніссям і першої третю, а також від зовнішнього кута в напрямку брови. Намалюйте тіні і під очима, ближче до краю особи.
8
Розфарбуйте очі на свій розсуд, надайте райдужній оболонці потрібний колір.
Зверніть увагу
Давайте приступимо до вивчення. Як намалювати очей олівцем поетапно. КРОК 1. На першому етапі нам необхідно накреслити форму очі. Хоч це і перша стадія картинки, але їй необхідно приділити багато уваги. Ну і ось кінцевий результат: Урок невеликий і, думаю, не складний. Залишайте свої враження про те, як малювати очі людини олівцем, і надсилайте роботи.
Корисна порада
1. Спочатку потрібно намалювати прості контури для ока. Щоб вам було легше малювати очі людини, ми вирішили намалювати тільки одне око. Але ви можете відразу намалювати два ока, розмістивши їх поруч в дзеркальному відображенні. 2. Додамо на малюнок ще один контур ока. Поки урок, як намалювати очі, більше схожий на урок геометрії. Але саме такими постатями вам легше буде навчитися малювати очі правильно.