Як зв'язати гачком жіночу шапку. в'язання гачком жіноча шапка.

В'язання гачком подужає навіть починаюча рукодільниця, так як в'язати гачком набагато простіше, ніж спицями. Крім того, за допомогою цього нехитрого пристосування можна пов'язати абсолютно будь-яку форму. Гачком можна пов'язати не тільки теплу вовняну шапочку, але і легку ажурну, якою можна захистити вашу голову від спекотного сонця.
Вам знадобиться
  • - 50 г бавовняної або бамбуковою пряжі;
  • - гачок.
Інструкція
1
Придбайте відповідні нитки. Для тонкої ажурною шапочки підійдуть бавовняні або бамбукові нитки. Вони можуть бути і однотонними, і меланжевими.
2
Підберіть гачок в залежності від товщини пряжі, з якої ви будете в'язати шапку. Рекомендований номер гачка вказується на етикетці, також можна проконсультуватися у продавця. Для в'язання з тонкої пряжі підійдуть гачки №1,5-2.
3
Зв'яжіть ланцюжок з 20 повітряних петель. Замкніть її в коло і обв'яжіть її стовпчиками без накиду в кожну петлю попереднього ряду.
4
Далі в'яжіть ажурним візерунком, наприклад, арками з повітряних петель. Для цього зв'яжіть 24 арки з 21 повітряної петлі. Їх вершини з'єднуйте ланцюжками з 6-ти повітряних петель.
5
Через 2 ряду обв'яжіть їх стовпчиками без накиду. Арки можна зробити і на меншій кількості повітряних петель, але тоді кількість рядів буде відповідно більше.
6
Денце шапки обв'яжіть арками. Для цього робіть ланцюжки з 6-ти повітряних петель і з'єднувати їх у шаховому порядку в кожному наступному ряду. Кількість рядів залежить від бажаної глибини шапочки. Ви можете періодично приміряти виріб і коригувати в'язку.
7
Далі зв'яжіть ободок. Для цього в'яжіть всі петлі попереднього ряду стовпчиками без накиду. Для обідка досить провязать 4-5 рядів. Останній ряд обв'яжіть «рачьім кроком». Шапочка готова.
8
накрахмальте її в слабкому розчині крохмалю. Надіньте на форму. Це може бути будь трилітрова банка. Дайте шапці висохнути. Однак якщо ви в'яжете з смесовой пряжі з вмістом акрилу, то крохмалити виріб не потрібно.
9
Ажурна шапочка буде виглядати симпатичніше, якщо прикрасити її в'язаним квіткою. Також можна втягати атласну стрічку в денце шапки або пришити до вершин арок намистини різної величини і кольору. Або ж приклейте стрази за допомогою гарячого клейового пістолета.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OtqVMYAH_xU