Як дізнатися, криві ноги чи ні. Як з'ясувати прямі чи у мене ноги.

Стрункі та довгі красиві ноги - мрія більшості жінок. Іноді образливе, мимохіть висловлене зауваження може стати причиною серйозних комплексів та особистих драм. Для того щоб не мучити себе непотрібними сумнівами, необхідно визначити, наскільки реальна дана проблема.
Інструкція
1
Кривизну ніг можна умовно розділити на дійсну і помилкову. Справжня кривизна викликана викривленням кісток. Така проблема вимагає консультації та лікування у лікаря-ортопеда. На щастя, дана ситуація зустрічається не так вже часто.
2
Як правило, мова йде про хибну кривизні ніг. У цьому випадку видимість кривизни виникає через несприятливе розташування м'яких тканин. Кістки ніг при цьому прямі.
3
Для того щоб визначити, чи є у вас кривизна ніг, необхідно зняти взуття і встати прямо на рівній поверхні. Поставте ноги разом і щільно зімкніть стегна. Ідеально прямі ноги повинні стикатися в трьох точках - щиколотки, ікри і коліна. При цьому утворюється чотири «просвіту» - над коліном, під коліном, над кісточкою і між ступень і щиколоткою. Справжня кривизна ніг діагностується при відсутності двох точок дотику.
4
Якщо ні дотику в області колін і литок, то мова йде про О-образному викривленні кісток. Якщо відсутнє зіткнення в області кісточок і литок, то цей дефект називають Х-подібним викривленням.
5
Якщо відсутній тільки одна точка дотику - в області литкових м'язів - то є підстави говорити про хибну кривизні ніг.
6
Виправити неправдиву кривизну ніг можна за допомогою спеціальних вправ. Якщо такий спосіб вам з яких-небудь причин не підходить, то на допомогу прийде пластична хірургія. Хибна кривизна досить легко усувається завдяки силіконових імплантатів або ін'єкціям власного жиру.
7
При істинної кривизні ніг контурна пластика виявляється, як правило, безрезультатною. Єдиний спосіб виправити цей недолік - звернутися за допомогою до хірурга-ортопеда. У таких випадках лікар може провести операцію по видаленню кісток гомілки. Для зрощування кісток в бажаному положенні після операції накладається апарат Ілізарова. Слід зазначити, що дана операція є серйозним хірургічним втручанням і має досить багато протипоказань. До того ж, при її проведенні існує ризик виникнення різних ускладнень. Період реабілітації може скласти 2-3 місяці.
8
Самий простий і приємний спосіб позбутися від кривизни ніг - це правильно підбирати одяг. Наприклад, джинси і брюки прямого крою візуально «випрямити» будь-яку кривизну. Міні-спідниці можна поєднувати з колготками з великим геометричним малюнком або з чобітьми-ботфортами. Для надто тонких ніг підійдуть колготки з горизонтальними смугами.
При обчисленні будь-якої довжини слід пам'ятати, що це величина кінцева, тобто просто число. Якщо мається на увазі довжина дуги кривої , то таке завдання вирішується за допомогою визначеного інтеграла (в плоскому випадку) або криволінійного інтеграла першого роду (по довжині дуги). Дуга АВ буде позначатися UАВ.
Інструкція
1
Перший випадок (плоский). Нехай UАВ задана плоскою кривої y = f (x). Аргумент функції зміняться в межах від а до b і вона безперервно дифференцируема цьому відрізку. Знайдемо довжину L дуги UАВ (див. Рис. 1а). Для вирішення цього завдання розбийте розглянутий відрізок на елементарні відрізки? Xi, i = 1,2, ..., n. В результаті UАВ розіб'ється на елементарні дуги? Ui, ділянок графіка функції y = f (x) на кожному з елементарних відрізків. Знайдете довжину? Li елементарної дуги наближено, замінивши її відповідної хордою. При цьому можна приросту замінити диференціалами і використовувати теорему Піфагора. Після винесення з квадратного кореня диференціала dx отримаєте результат, наведений на малюнку 1b.
2
Другий випадок (дуга UАВ задана параметрично). x = x (t), y = y (t), tє [?,?]. Функції x (t) і y (t) мають безперервні похідні на відрізку цьому відрізку. Знайдіть їх диференціали. dx = f '(t) dt, dy = f' (t) dt. Підставте ці диференціали в формулу для обчислення довжини дуги в першому випадку. Винесіть dt з квадратного кореня під інтегралом, покладіть х (?) = А, x (?) = B і прийдете до формули для обчислення довжини дуги в даному випадку (див. Рис. 2а).
3
Третій випадок. Дуга UАВ графіка функції задана в полярних координатах? =? (?) Полярний кут? при проходженні дуги змінюється від? до?. Функція? (?)) Має безперервну похідну на відрізку її розгляду. У такій ситуації найпростіше використовувати дані, отримані на попередньому кроці. Виберіть? як параметр і підставте в рівняння зв'язку полярних і декартових координат x =? cos? y =? sin ?. Продіфференціруйте ці формули і підставте квадрати похідних у вираз на рис. 2а. Після невеликих тотожних перетворень, заснованих в основному, на застосуванні тригонометричного тотожності (cos?) ^ 2 + (sin?) ^ 2 = 1, отримаєте формулу для обчислення довжини дуги в полярних координатах (див. Рис.2b).
4
Четвертий випадок (просторова крива, задана параметрично). x = x (t), y = y (t), z = z (t) tє [?,?]. Строго кажучи, тут слід застосувати криволінійний інтеграл першого роду (по довжині дуги). Криволінійні інтеграли обчислюють переведенням їх у звичайні певні. В результаті відповідь залишиться практичним таким же як і випадку два, з тією лише відмінністю, що під коренем з'явиться додатковий доданок - квадрат похідною z '(t) (див рис. 2с).