Як вийти в інтернет за проксі.

Під час роботи в інтернеті користувачеві деколи хочеться забезпечити собі анонімність, приховавши свій реальний ip-адресу. Одним із способів його приховування є вихід в мережу через проксі-сервер, але для успішної роботи необхідно знати, як знайти хороший проксі-сервер і прописати його адресу в браузері.
Інструкція
1
При вході в мережу через проксі-сервер він стає проміжною ланкою між комп'ютером користувача і інтернетом. При цьому в логах відвіданих ресурсів залишається ip-адреса проксі, що дає користувачеві можливість зберегти свою анонімність.
2
Щоб вийти в мережу через проксі, вам необхідно прописати в настройках браузера його адресу та номер використовуваного порту. Наприклад, якщо ви працюєте в браузері Opera, відкрийте: «Сервіс - Налаштування - Додатково - Мережа». Натисніть кнопку «Проксі-сервери». Відзначте галочками використовувані вами типи з'єднань і пропишіть в цих рядках адресу проксі-сервер а і його порт. Натисніть «ОК» - все готово, ви можете виходити в мережу.
3
Для зручності включення і відключення проксі в Опері відкрийте: «Сервіс - Оформлення - Кнопки» і перетягніть на зручну для вас панель - наприклад, на панель адреси, значок «Проксі включений». Тепер ви зможете включати і відключати проксі-сервер, натиснувши мишкою цей значок.
4
Для налаштування проксі в браузері Mozilla Firefox відкрийте: «Інструменти - Налаштування - Додатково - Мережа», натисніть кнопку «Налаштувати» у розділі «Налаштування параметрів з'єднання Firefox з Інтернетом». Виберіть пункт «Ручне налаштування сервера проксі», вкажіть адресу і номер порту, збережіть зміни.
5
Якщо ви працюєте з браузером Internet Explorer, відкрийте: «Сервіс - Властивості оглядача - Підключення», натисніть кнопку «Налаштування». Відзначте галочкою пункт «Використовувати проксі-сервер", вкажіть потрібні дані - адресу і номер порту, збережіть зміни.
6
Найскладнішим при роботі через проксі є не налаштування браузера, а пошук якісного швидкого проксі-сервер а. Більшість публічних серверів - тобто тих, інформація про які викладається у відкритий доступ, «живуть» лише кілька годин. Щоб знайти хороший проксі, загляньте сюди: http://spys.ru/proxies/На цьому сайті ви зможете не тільки вибрати потрібний вам проксі-сервер, а й перевірити його на працездатність.
Proxy-сервери використовують для здійснення з'єднання клієнта з певними ресурсами. Найчастіше їх застосовують для здійснення доступу в інтернет з локальних комп'ютерів і для захисту мережевих ПК від зовнішніх загроз.
Вам знадобиться
  • - ОС Windows;
  • - браузер.
Інструкція
1
Налагодження підключення через proxy-сервер може здійснюватися за допомогою спеціальних програм або за допомогою стандартних функцій операційної системи Windows. У тих випадках, коли вам потрібно налаштувати підключення через proxy-сервер для великої кількості програм, змініть глобальні параметри з'єднання. Відкрийте меню «Пуск».
2
Виберіть пункт «Панель управління». Відкрийте підменю «Мережа та інтернет» і перейдіть до пункту «Властивості оглядача». Після запуску нового вікна виберіть вкладку «Підключення», виділіть використовуване з'єднання з інтернетом і натисніть кнопку «Налаштування». Знайдіть пункт «Використовувати проксі-сервер для цього підключення» і встановіть поруч з ним галочку.
3
Заповніть поля «Адреса» і «Порт». У тому випадку, якщо вам потрібно прописати інші адреси для підключення до сервісів HTTP, FTP або Socks, натисніть кнопку «Додатково» і заповніть відповідні поля. Натисніть кілька разів кнопку Ok, щоб зберегти задані параметри.
4
Якщо ви хочете налаштувати певний браузер на доступ до proxy-серверів, то змініть параметри потрібної програми. При роботі з Mozilla FireFox відкрийте меню налаштувань і виберіть вкладку «Додаткові». Натисніть кнопку «Налаштувати», що відноситься до меню «З'єднання». Виділіть параметр «Ручне регулювання сервісу проксі». Заповніть потрібні поля, задавши параметри proxy-серверів для кожного типу з'єднання.
5
Для налаштування proxy-сервера в браузері Opera запустіть цю програму і натисніть клавіші Ctrl і F12. Дочекайтеся запуску меню основних налаштувань браузера. Виберіть вкладку «Розширені» і виділіть підміню «Мережа». Натисніть кнопку «Проксі-сервери». Заповніть запропоновану таблицю, вказавши потрібні адреси серверів proxy. Збережіть параметри, натиснувши кнопку Ok. Натисніть клавішу F12 і в меню швидких налаштувань активуйте пункт «Використовувати проксі-сервери».
Корисна порада
Браузери Internet Explorer і Google Chrome використовують проксі-сервери, зазначені в настройках з'єднання з інтернетом.