Як підключити додатковий тахометр. Як під'єднати спортивний тахометр ваз 2110.

В комплектаціях деяких автомобілів не передбачено наявність штатного тахометра . Цей прилад дуже корисний водієві, так як показує оберти двигуна в даний момент часу. Якщо у вашій машині його немає або штатний прилад не подобається, то можна підключити додатковий.
Вам знадобиться
  • - новий внесений тахометр;
  • - викрутки;
  • - ніж;
  • - дроти;
  • - паяльник;
  • - гайкові ключі.
Інструкція
1
Відвідайте найближчий магазин автомобільних запчастин. Там ви зможете знайти великий асортимент внесених тахометрів. Підберіть той прилад, який найкраще підходить до салону вашої машини. Також варто звернути увагу на наявність червоної лампочки, яка спалахує в той момент, коли оберти двигуна досягають граничного значення.
2
Вивчіть уважно інструкцію, що додається до купленого тахометрі. Якщо ви придбали найпростішу модель, то її можна підключити за допомогою штекера, який вставляється в прикурювач. Такий тахометр вимірює різницю в напрузі струму і переводить її в оберти двигуна. Можна припаяти дроти тахометра безпосередньо до проводів прикурювача, щоб досягти найменшої погрішності при роботі.
3
Вийміть колодку прикурювача з гнізда, попередньо знеструмивши бортову систему харчування. Для цього потрібно зняти мінусову клему з акумуляторної батареї. Зробіть невеликі надрізи на проводах і зніміть частину ізоляції.
4
Припаяйте червоний дріт до червоного, а синій до чорного. Замість чорного або синього може бути коричневий. Всі з'єднання ретельно заізоліруйте і укладіть так, щоб вони не стикалися один з одним.
5
Якщо ви хочете досягти найбільшої точності, то зробіть повну установку тахометра . Виберіть на торпеді місце, на якому можна закріпити корпус приладу. Акуратно просвердлите отвір для проводів. Торпеду найкраще зняти.
6
Вставте пучок проводів через зроблене в торпеді отвір. Найкраще підкласти гумову прокладку. Її можна зробити з ізоляції проводу великого перерізу. Така прокладка запобіжить перетирання проводів.
7
Розберіться з проводкою. Червоний дріт тахометра припаяйте до плюса запалювання, зелений - до виходу котушки запалювання, білий - до габаритів або ж підсвічуванні приладів, чорний - на масу. Слід зауважити, що наведена вище терморегулятори проводів приблизна. Вона може змінюватися в залежності від моделі тахометра .
8
Встановіть торпеду на місце. Задекоріруйте встановлений тахометр за своїм смаком. Перевірте його працездатність.