Як встановити євро-ручки на ВАЗ. Як поставити евроручкі на ваз 2109.

Для більш пізніх моделей ВАЗ завод-виробник розробив спеціальну версію дверних ручок, які називаються євро- ручки. Вони дуже зручні в експлуатації. Для їх встановлення не обов'язково відвідувати автосервіс.
Вам знадобиться
  • - торцеві ключі;
  • - викрутки;
  • - набір євро-ручок;
  • - бавовняні рукавички;
  • - нові болти і гайки.
Інструкція
1
Придбайте в найближчому автомагазині набір, що складається з чотирьох ручок. Вони бувають чорного кольору. Такі ручки призначені для фарбування. Також можна підібрати ті, які вже пофарбовані в певний колір. При покупці будьте уважні, так як останнім часом продається велика кількість підробок. Вимагайте у продавця сертифікат якості на продукцію.
2
Дослідіть стан ваших дверей. Якщо вони провисли, то слід відрегулювати кріплення. Також перевірте величину зазорів, яка не повинна перевищувати шести міліметрів.
3
Демонтуйте обшивку дверей. Зазвичай вона кріпиться на саморізи і на пластикові пістони. Слід запастися невеликим запасом пластикових пістонів безпосередньо перед установкою євро-ручок, щоб можна було легко замінити зламані.
4
Ослабьте трохи замок, відкрутивши болти, і видавіть його на півсантиметра всередину двері. Це потрібно для того, щоб була можливість вставити торцевої ключ. Відкрутіть шурупи, що тримають ручки з внутрішньої сторони. Для цього використовуйте тонку і довгу викрутку з намагніченим наконечником.
5
Вийміть стару ручку. Очистіть внутрішню частину. При необхідності обробіть спеціальним антикорозійним складом. Встановіть нову ручку і одягніть дві гайки на болти. На різьбу нанесіть небагато спеціального герметика. Якщо старі болти мають сліди корозії, то краще замінити їх на нові. Встановлюйте болти строго того діаметра, який вказаний в інструкції. Будь-яке відхилення може привести до розхитування ручок.
6
Закрутіть болти так, щоб ручка і язичок замка збіглися один з одним. Перевірте величину захоплення фіксаторами краю двері. Затягніть гайки до кінця, якщо механізм закриття справно працює. За цією ж схемою встановіть ручки на інші три двері.
Корисна порада
Всі роботи проводите в бавовняних рукавичках, які дозволяють оберегти руки від пошкоджень. При установці уважно стежте за тим, щоб не було перекосів. Вони можуть стати причиною порушення цілісності металу дверей.