Як вирізати текст.

При редагуванні тексту виникає необхідність перенесення великих шматків зі сторінки на сторінку. Іноді масштаби переміщення ще більше - з файлу в файл або з поста в блозі в інший пост. Простим копіюванням не звільнишся, адже вихідний шматок так і залишається на місці, а його потрібно звідти прибрати. Вирізати слова в повідомленнях блогу і текстових редакторах можна по одним і тим же принципам.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Відкрийте для редагування текстовий файл або повідомлення в балці. Виділіть удаляемую частина тексту утримуванням лівої кнопки миші (саму мишу переміщайте вгору або вниз по необхідності) або клавішами-стрілками і "Shift".
2
Виділивши текст таким чином, затисніть клавіші "Ctrl X" .Текст зникне. Можете перейти в інший текстовий документ або пост і вставити туди шматок з буфера обміну (комбінацією "Ctrl V").
3
Замість цієї комбінації можете натиснути кнопку «Властивості» (поряд з правим "Alt"). В маленькому меню наведіть стрілкою виділення на команду «Вирізати» і натисніть Enter. Текст знову зникне, можете перемістити його за попередньою схемою.
4
І третій метод - за допомогою мишки. Виділіть текст і натисніть праву кнопку миші. Коли з'явиться меню, клацніть команду »Вирізати». Текст зникне, переходите в новий документ або пост, натисніть знову праву кнопку і виберіть команду «Вставити».