Як відкрити ярмарок. бізнес план творчої майстерні.

Для просування товарів на ринку використовується чотири основні інструменти: реклама, стимулювання продажів, індивідуальні продажу кінцевому споживачу, формування позитивного образу фірми-виробника. Організовуючи виставку- ярмарок або беручи в ній безпосередню участь, ви отримаєте можливість використання всіх чотирьох інструментів одночасно.
Вам знадобиться
  • - гроші;
  • - дозвіл органів влади;
  • - журналісти;
  • - аніматори;
  • - декоратори;
  • - промоутери;
  • - рекламна продукція.
Інструкція
1
Сплануйте ярмарок . Складіть докладний план заходу та приблизний бюджет. Вони знадобляться вам для пошуку спонсорів та обігу до місцевої влади. З бюджетом і планом вирушайте до органу управління району, де проводитиметься виставка.
2
Напишіть заяву на ім'я голови муніципалітету і чекайте запрошення. Зазвичай схвалення видають відразу. Найчастіше влади зацікавлені в подібних споживчих акціях, оскільки вони привертають жителів. Розраховуйте на удачу, якщо ваша ярмарок буде приурочена до дня міста чи району.
3
Спробуйте домогтися підтримки органів влади. Вони можуть допомогти вам у пошуку приміщення або ділянки землі для проведення виставки і навіть надати його безкоштовно. Крім цього органи управління можуть стати спонсорами вашого заходу. У свою чергу, ви можете висловити їм подяку від імені вашої компанії в газетах, на радіо і в інших засобах масової інформації, а також на рекламних плакатах, виготовлених для ярмарки. Міські чиновники можуть також закликати до участі в рамках вашої ярмарки торгові точки, розташовані поблизу. Владі навряд чи відмовлять.
4
Підготуйте рекламну продукцію - оголошення, листівки, плакати. Якщо ви плануєте організувати невелику ярмарок , то оповіщення мешканців навколишніх будинків буде достатньо. Якщо ваша ярмарок розрахована на велику кількість відвідувачів, то вам доведеться витратитися на рекламу в місцевих газетах, на радіо і телебаченні.
5
Додайте оголошення, що запрошують до участі у ярмарку в профільних будівлях. Це необхідно зробити за три-чотири місяці до початку події. Вкажіть контактні номери телефонів. Це дасть можливість зацікавленим компаніям зв'язатися з вами для уточнення деталей та обговорення питань, що цікавлять.
6
Приділіть особливу увагу організації відкриття ярмарку. Складіть договір з декораторами про прикрасу місця проведення (існує маса спеціалізованих фірм, що займаються декоруванням приміщень).
7
Запросіть аніматорів (організаторів розваг гостей) і промоутерів, роздавальників листівок. Придумайте конкурси та акції для відвідувачів або доручіть цю справу професіоналам. Запросіть журналістів. Ваша робота повинна бути добре організованою, щоб до моменту відкриття вашої ярмарки всі її учасники були на місцях і готувалися до прийому гостей.