Як зробити паперового голуба.

Виготовлення виробів з паперу - процес нескладний. Він доставляє масу позитивних емоцій і дітям, і дорослим. Приміром, за допомогою нескладних пристосувань і матеріалів, які зазвичай завжди під рукою, ви можете зробити симпатичних різнокольорових паперових голубів.
Вам знадобиться
  • - щільний папір;
  • - тонка кольоровий папір;
  • - олівці;
  • - ножиці;
  • - лінійка;
  • - клей.
Інструкція
1
Щоб зробити голуба , візьміть аркуш цупкого паперу (картону, паперу для малювання, оксамитового паперу тощо). Накресліть на ньому контур тулуба птаха без крил і хвоста довжиною близько 20 см. Малюйте простим олівцем: якщо лінія піде невірно, її можна буде стерти ластиком.
2
Виріжте тулуб по контуру ножицями. Отриманий трафарет прикладіть до щільному папері, обведіть і виріжте. Ви отримаєте дві однакових заготовки тулуба голуба . Намалюйте на них із зовнішнього боку кольоровими олівцями очі і дзьоб.
3
Відріжте дві смуги тонкої кольорового паперу. Одна з них піде на хвіст птаха, друга - на крила. Ширина першої смужки повинна відповідати довжині хвоста паперового голуба (7-10 см), ширина другий - подвоєною довжині крила (15-20 см). Довжина обох смужок залежить від того, скільки складок ви хочете зробити в хвості і крилах. Чим більше складок, тим вони будуть пишніше.
4
За допомогою лінійки і простого олівця накресліть на смужках поперечні лінії з кроком 1,5-2 см. Складіть гармошкою по розмітці, загинаючи папір спочатку в одну сторону, а потім - в іншу. Смугу, призначену для крил, поки відкладіть в сторону.
5
Візьміть гармошку, яка буде зображувати хвіст паперового голуба . Проклейте один її край і розправте другий, щоб вийшов віяло.
6
Намажьте половинки тулуба птаха з внутрішнього боку клеєм. Покладіть між ними проклеєний край хвоста. З'єднайте заготовки, щільно притисніть один до одного і залиште на деякий час, щоб клей схопився.
7
Намітьте на тулуб положення крил. Зробіть в цьому місці проріз гострими манікюрними ножицями і просуньте в неї гармошку, яка зображує крила. Розправте краю.
8
Просмикніть в проріз тонкий шнурок або сувору нитку для підвішування. Зробіть кілька різнокольорових паперових голубів і підвісьте їх до люстри - виглядатиме дуже ефектно.