Як пришити блискавку.

Якщо ви помітили, що на якомусь виробі (сумці, куртці або десь ще) почала розходитися блискавка, якщо вона перестала застібатися або розстібатися, її доведеться замінити.
Інструкція
1
Перш за все, візьміть вимірювальну стрічку і з її допомогою виміряйте довжину старої блискавки, яку і потрібно замінити.
2
Тепер відправляйтеся в швейний магазин і підберіть нову блискавку . Вона повинна відповідати старої не тільки за розміром, але й за формою. Можливо, варто вибрати інший вид блискавки - з іншого матеріалу, більш міцну, раз вже стара почала розходитися. Ще в магазині перевірте, наскільки легко блискавка розстібається і застібається, чи немає на ній якогось шлюбу, зразок погнутою «собачки».
3
Тепер візьміть виріб, на якому хочете замінити блискавку , і акуратно відсічі стару. При цьому зверніть увагу на те, як вона була пришита - надалі це допоможе вам правильно вшити нову блискавку .
4
Зараз на виріб з лицьового боку нанесіть дрібному або олівцем лінію відтермінування. Прикладіть куплену блискавку до шву таким чином, щоб зубчики блискавки були трохи видно. Щоб було зручніше працювати, візьміть нитки яскравого контрастного кольору і приметайте її. Якщо у вас вже є достатній досвід у шитті, то просто візьміть англійські булавки і прикріпіть блискавку до виробу з їх допомогою.
5
Тепер починайте пришивати блискавку . Надійніше це зробити буде вручну. Але далеко не кожен здатний акуратно, рівно і міцно пришити блискавку вручну. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то візьміть швейну машинку. При цьому у машинки повинна бути спеціальна лапка. Прострочіть виріб і блискавку з лицьового боку, починаючи з нижнього кінця блискавки. Як тільки ви закінчите строчити, переконайтеся, що шов вийшов рівний, що тканина не збирається. Якщо є якісь дефекти, то краще за все знову відпороти блискавку і пришити заново.
6
Після того, як ви закінчите роботу, акуратно видаліть нитку контрастного кольору або англійські булавки, якими ви скріплювали шиття.
7
Пам'ятайте, що вшити блискавку , особливо в дрібні вироби, де потрібна тонка робота, може далеко не кожен, це досить кропітка праця, тому якщо ви не впевнені в своїх силах, то просто віднесіть виріб у будь швейне ательє, там цю роботу зроблять миттю.