Як прикрасити торт для хлопчика. торт скриня зі скарбами спосіб прикраси.

Для дитини красиво прикрашений смачний торт на день рожденья важливий майже так само, як і подарунки. Безумовно, покупної торт може відповідати майже всім вашим критеріям, але хіба він здатний зрівнятися з домашнім, приготованим саме так, як любить ваш малюк? Вітрильники, скрині зі скарбами, баскетбольні поля - ось тільки деякі ідеї щодо оформлення «головною солодощі» для вашого хлопчика.
Вам знадобиться
  • - марципан;
  • - глазур;
  • - бісквіт;
  • - трафарети;
  • - їстівні фігурки;
  • - пластикові фігурки;
  • - шоколад;
  • - кондитерський мішок;
  • - кондитерські посипання.
Інструкція
1
Виберіть тему, яка цікава вашому хлопчику. Це може бути спорт, автомобілі, роботи, тварини або герої мультфільмів і кінофільмів. Оцініть свої сили - чи вмієте ви ліпити або малювати? Якщо так, то ви можете зробити фігурки з марципану або ж намалювати щось на торт е кремом. Якщо ні, вам доведеться купити прикраси та роздрукувати трафарети.
2
Приготуйте бісквіт. Якщо у вас є спеціальна фігурна форма, то випікайте торт в ній. Вам залишиться тільки покрити його глазур'ю і розфарбувати кремом. Зараз у продажу можна знайти форми для випічки у вигляді різних звіряток і героїв мультфільмів. Також, якщо ви вмієте ліпити, ви можете зліпити фігурку з готового бісквіта, як з пластиліну. Не бійтеся огріхів, вони всі будуть покриті кремом або затягнуті марципаном.
3
Випікайте прямокутний торт , якщо хочете перетворити його на футбольне, хокейне, баскетбольне поле або автомобільний трек. Покрийте торт цілком кольоровим кремом або глазур'ю - білою, зеленою, жовтою. Дайте глазурі застигнути, крем розрівняйте і нанесіть контрастну розмітку з того ж матеріалу. Розмістіть на торт е марципанові, шоколадні або пластикові фігурки гравців, машинки.
4
Розріжте торт навпіл. Частково вийміть з його серцевини бісквіт і заповніть її шоколадними медальками, у вигляді грошей. Покрийте торт кремом або глазур'ю, перетворивши його в скриня зі скарбами.
5
За трафаретом виріжте з торт а машинку, кораблик, робота, ракету або літак. Покрийте кремом або глазур'ю і розфарбуйте за зразком, скачати з інтернету. Ви можете також зробити цілий потяг з вагончиками, озброївшись всього лише ножем і двома трафаретами - паровоза і причепів. Не складніше транспорту зробити з торт а піратську капелюх, динозавра або улюбленого багатьма героя Губку Боба.
6
Круглий торт легко перетворити на футбольний м'яч, просто покривши його білою і коричневою шоколадною глазур'ю. Також з нього можна зробити острів скарбів. Відріжте від торт а трохи бісквіта по краях. Покрийте всю поверхню блакитною глазур'ю або кремом. Зліпити невеликий острівець і поставить посеред вашого моря. Нанесіть на нього зелену глазур або крем. Червоним хрестиком відзначте місце, де повинні бути скарби. Поставте пластикову або марципанову пальму. В океані помістіть вітальну напис.
7
Зовсім просто прикрасити торт малюнком з тертого шоколаду, какао або кольоровий посипання. Досить покрити його глазур'ю або кремом, вирізати трафарет і помістити на торт , рівномірно посипати і зняти трафарет. Можна навіть зробити кольоровий малюнок, використовуючи декілька трафаретів і забарвлену кокосову стружку.
8
Якщо ви колись робили пряникові будиночки, то ви можете спробувати зібрати для вашого хлопчика, який захоплюється лицарями, цілий замок. Це не набагато складніше. Для шанувальників Гаррі Поттера можна по пряникової технології змайструвати Хогвартс.