Як вивести запах вогкості. у нового матраца з'явився запах вогкості.

Неприємний запах вогкості може підстерігати людей всюди: в ванній кімнаті, на кухні, в шафі, в туалеті і т.д. Усунути його можна кількома простими і дієвими способами.
Інструкція
1
Дуже часто запах вогкості поширюється на перших і останніх поверхах житлових приміщень. Причиною тому нерідко стають висновок з ладу комунікаційних труб і неякісна покрівля. З часом, якщо ви не будете вживати жодних заходів, в приміщенні можуть утворитися цвіль і грибок. В даному випадку вивести запах вогкості у вас вийде тільки після капітального ремонту комунікацій. Для цього вам необхідно написати відповідну заяву в місцеве домоуправління або житлово-комунальну інспекцію.
2
Запах вогкості у ванній кімнаті, як правило, виникає через погану вентиляцію. Для того щоб вивести неприємний аромат з приміщення, тримайте двері якнайчастіше відкритою. Виключіть можливість сушки білизни у ванній.
3
Неприємний запах вогкості в туалеті, як і у випадку з ванною кімнатою, виникає через погану вентиляцію. Також причиною може служити несправність труб. Проведіть профілактичні роботи з усунення неполадок. Дізнайтеся у сусідів по стояку, можливо, сирість в туалеті виникає через несправність їх комунікацій.
4
Якщо запах вогкості виходить з білизняного шафи, уважно вивчіть його вміст. Як правило, причиною можуть бути погано висушені речі. В цьому випадку повторно виперіть одяг і вивісите її в добре провітрюваному приміщенні (балкон, лоджія).
5
Запах вогкості в квартирі може також виникати через горщикових квітів. Дуже часто господині надмірно поливають рослини, через що вода починає застоюватися, і в приміщенні виникає неприємний аромат. Слідкуйте за квітами і не допускайте подібного явища.
6
У профілактичних цілях регулярно провітрюйте приміщення. Для цього відкривайте по можливості всі вікна (або по черзі в кожній кімнаті) на 15-20 хвилин, навіть в зимовий період. В цьому випадку вам не загрожує поява специфічного аромату в квартирі.