Як порахувати енергоспоживання. розрахувати енергоспоживання приладу.

Основна частина оплати за комунальні послуги доводиться на електроспоживання. І кожен господар не хоче переплачувати за зайві вати. Саме тому у багатьох гострим питанням є розрахунок оптимальної кількості необхідної електроенергії. Адже саме це допоможе заощадити.
Вам знадобиться
  • -калькулятор;
  • -запісная книжка;
  • -ручка (олівець).
Інструкція
1
Складіть список всіх електроприладів знаходяться у вас в квартирі. Навпроти кожного напишіть приблизний час роботи в добу. На будь-яких побутових приладах, на задній панелі, або в їх паспортах описано точне споживання електроенергії. Це також слід записати.
2
Порахуйте кількість лампочок розташованих у вас в квартирі. Запишіть їх окремо по потужності. Наприклад, 3 лампочки по 100Вт, 2 по 60Вт і т.д. Існує такий стереотип, що головне навантаження на електромережу дають лампочки. Але це зовсім не так. Пральна машина за одну годину роботи споживає енергію двадцяти п'яти сто ватних ламп.
3
Перевірте список. У ньому мають бути записані всі електричні прилади, які знаходяться у вас в квартирі. Навпроти кожного повинно стояти час (години) роботи на добу (день) і кількість споживаних ват.
4
Помножте все кіловати на годинник. Цифра, яка вийде в підсумку, вказує на витрату електроенергії на добу. Слід пам'ятати, що це всього лише розрахункова цифра. Споживану потужність слід розраховувати виходячи з конкретних обставин. Наприклад, якщо у вас маленька дитина, то пральна машина працює рази в 3-4 більше, ніж зазвичай, а значить коригувати цифру слід тільки тоді, коли враховані всі конкретні обставини.
5
Тепер розрахуйте потужність всіх освітлювальних приладів. Підсумовуєте всі потужності лампочок, наприклад, 2х100 + 3х60 + 1х40 і т.п. У підсумку ви отримаєте кількість ват, які споживають всі освітлювальні прилади. Отриману суму помножте на годинник/добу і ви отримаєте кількість ват, споживаних освітлювальними приладами в день. Тепер до одержали результату додайте електроприлади. Після того як все буде суммировано, помножте отримане кількість кВт на 31 і отримаєте місячний витрата електроенергії.
Зверніть увагу
Чи не робите розрахунок до того часу, поки не будуть враховані всі нюанси й обставини. В іншому випадку ви помилитеся з підрахунками і вийдете за межу отриманого результату.
Корисна порада
Проводьте розрахунок під час ремонту. Так ви зможете наочно зрозуміти, де і як провести проводку для більш зручного розташування світильників і побутової техніки.