Як створити інтерактивний тест.

Інтерактивне тестування має багато переваг. Користувачі можуть виконати тест, коли мають достатньо часу і в будь-який час доби. Для викладачів це значна економія часу і сил при оцінці знань, тому що тест оцінюється автоматично. Створити інтерактивний тест можна різними способами. Один з них - використання сервісу Google Docs.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - обліковий запис в Gmail;
  • - сервіс Google Docs.
Інструкція
1
Google Docs - це безкоштовна програма. Вона дозволяє користувачам створювати і редагувати документи в режимі реального часу, одночасно співпрацюючи з іншими користувачами, що особливо важливо для викладачів, які можуть використовувати Google Docs для тестування в онлайн-аудиторії.
2
Перевага Google Docs перед іншими програмами в тому, що з його допомогою автоматично формується зведена таблиця, яка наочно представить результати тестування, діагностику засвоєння навчального матеріалу, а також можна оформити всі результати у вигляді графіка.
3
Увійдіть в Google Docs через ваш обліковий запис в Gmail http://docs.google.com/. Якщо у вас немає Gmail аккаунта, зареєструйтесь і створіть його.
4
Після того як ви увійшли в систему натисніть кнопку «Новий> Форма». Далі заповнюйте форму. Назвіть форму, наприклад, тест. Вводите питання в відкрився шаблон.
5
Введіть заголовок питання (це може бути ім'я, телефон, адреса, мова і т.д.). Заповніть поле «Текст довідки». Введіть інформацію, яка допоможе дати правильну відповідь. Далі виберіть «Типи питань». Текст може виглядати як строчка, абзац, відповідь у вигляді множинного вибору, де з пропонованих відповідей тільки один правильний. Тип питання, на який можна дати кілька відповідей, або вибір з запропонованого списку.
6
Після редагування питання натисніть кнопку «Готово», щоб закінчити редагування робіт. Не забудьте поставити галочку «Відповісти на це питання необхідно», якщо ви хочете, щоб користувач дав відповідь на кожне питання. В іншому випадку вони можуть просто пропустити його і рухатися далі.
7
Коли ви закінчите додавати питання, то зможете переглянути тест, натиснувши кнопку «Попередній перегляд». Якщо вас все влаштовує, то збережіть тест, натиснувши на кнопку «Зберегти».
8
Щоб зробити тест привабливіше, використовуйте різноманітне оформлення. Натисніть на кнопку «Тема» і Google Docs запропонує вам вибрати одну з 68 тем безкоштовно.
9
Тепер вставте тест в ваш блог і запропонуйте користувачам пройти тестування .