Як ввести житловий будинок в експлуатацію. переоформлення квартири на дружину.

Житловий будинок вважається введеним в експлуатацію з моменту реєстрації права власності на об'єкт (стаття № 209, № 218, № 263, № 222 ГК РФ). Право власності на завершене будівництво виникає на підставі Федерального закону № 122-Ф3 та статті № 219 ГК РФ після реєстрації в ФУГРЦ, яке здійснюється після пред'явлення передбаченого пакету документів.
Вам знадобиться
  • - пакет документів для державної реєстрації прав власності;
  • - ваш паспорт;
  • - заява в ФУГРЦ;
  • - квитанція оплати за реєстрацію;
  • - заяву у відділ архітектури;
  • - заяву до суду.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні документи для реєстрації прав власності на завершене будівництво. Вам буде потрібно всі дозвільні документи, видані на будівництво, правовстановлюючі документи на земельну ділянку, на якій ви звели житловий будинок, акт приймальної комісії, дозвіл на введення об'єкту в експлуатацію , технічні документи та кадастрові виписки.
2
Дозвіл на будівництво і будівельний паспорт споруджуваного об'єкта ви зобов'язані отримати до початку будівництва. Дані документи видаються в районному відділі архітектури та містобудування на підставі проекту, ескізу і необхідних погоджень.
3
Щоб підготувати документи на земельну ділянку, зверніться в ФУЗКК, отримаєте кадастрову виписку з паспорта земельної ділянки та копію кадастрового плану. Якщо земельна ділянка перебувала в оренді, отримаєте постанову адміністрації про передачу ділянки у власність.
4
Зверніться до районної адміністрації, напишіть заявку на виклик приймальній комісії. На підставі огляду збудованого об'єкта ви отримаєте приймальний акт, підписаний усіма членами комісії.
5
Для отримання дозволу на введення збудованого об'єкта в експлуатацію зверніться до органів будівельного нагляду свого регіону. Пред'явіть всі наявні документи, що дозволяють будівництво, акт приймальної комісії, правовстановлюючі документи на земельну ділянку.
6
Для оформлення кадастрових документів на житловий будинок зверніться в БТІ. На підставі огляду вам оформлять технічний і кадастровий паспорт. Отримайте необхідні виписки для реєстрації прав власності.
7
Всі документи та їх ксерокопії пред'явіть в ФУГРЦ. Заповніть заяву, оплатіть держмито. Через один місяць ви отримаєте свідоцтво про власність.
8
Якщо ви не отримали дозвільні документи на будівництво, зверніться до відділу архітектури та містобудування із заявою, проектом і ескізом побудованого будинок а та інженерно-технічних комунікацій.
9
Якщо ви витримали всі будівельні норми і правила, побудували будинок на власній землі, на якій не проходять інженерні міські комунікації, то вам можуть видати дозвіл на введення будинок а в експлуатацію . Далі ви повинні пройти всю процедуру оформлення, як і при отриманні всіх документів до початку будівництва.
10
При порушенні будівельних норм, при зведенні будинок а на комунікаціях міста, в промзонах, особливо охоронюваних територіях вам доведеться звернутися в суд і спробувати оформити права і ввести будинок в експлуатацію на підставі постанови суду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=efrZu2Tmzqs