Як купити електроплиту.

Електричні плити відрізняються безпекою, так як у них відсутній відкритий вогонь. При приготуванні їжі не спалюється кисень. Їх простіше підтримувати в чистоті, тому що немає виступаючих елементів. Для поліпшення контакту між конфоркою та посудом використовується посуд з товстим, рівним дном.
Інструкція
1
Визначте, який тип установки найбільш підходить для вас. Можна розмістити варильну поверхню окремо від духової шафи, а можна над ним. При спільному розміщенні можливий варіант залежною варильної поверхні, і загальної панелі управління для плити і духовки. За спеціальними таблицями підбираються один до одного духову шафу і плита. При роздільному розміщенні потрібно незалежна варильна поверхня зі своїм окремим управлінням.
2
Продумайте, яка кількість конфорок вас влаштує. При роздільному типі установки з'являється можливість вибрати тип і кількість конфорок. Різноманітні форми конфорок від квадратних до овальних, глибокі конфорки для WOK, вбудований гриль - установка залежить від ваших уподобань. Обмеженням у даному випадку може послужити розмір вашої кухні.
3
Виберіть матеріал нагрівальних елементів вручений поверхні: чавун, нержавіюча сталь, емаль, загартоване скло, склокераміка. Найчастіше в електричних плитах зустрічаються чавун і склокераміка. Чавунні конфорки виглядають звично: круглі, злегка опуклі. Мають недоліки: повільно нагріваються і повільно остигають.
4
Окремого розгляду вимагають до себе варіанти нагрівальних елементів склокерамічних поверхонь. - Рапідних конфорки - спіраль, швидко нагрівається до червона, що дає високу температуру.- Галогенні конфорки - галогенова лампа, що світить яскраво-червоним світлом, що дає велику кількість тепла.- Hi Light конфорки - розігріваються трохи швидше галогенових ламп стрічкові елементи. - Індукційні конфорки - встановлюється індукційний блок, що нагріває безпосередньо дно посуду. Такий тип нагрівальних елементів змушує використовувати спеціальний посуд, що містить у своєму складі чавун або сталь. Температура нагнітається тільки в поле дії індукції під посудом, а сама конфорка залишається холодною.
5
Зверніть увагу на ряд мінусів, які є у склокерамічних електроплит. Не боїться важкої посуду рівна склокерамічна поверхня може не витримати точкового удару ножа. Потрібно проявляти особливу увагу при постановці посуду на поверхню - чи немає сипучих речовин, таких як крупа, сіль або цукор. Якщо такі крихти потраплять під посуд, можуть залишитися подряпини, а розтанув цукор буде не відмити.