Як купити плазму. Як за зовнішніми ознаками розрізнити жк телевізор від плазми.

Сучасний ринок пропонує покупцеві найрізноманітніші види телевізорів, починаючи від традиційних з електронно-променевою трубкою і закінчуючи плазмовими, з кожним роком таким стає все більш популярними. Щоб куплений плазмовий телевізор приносив вам тільки приємні моменти, при його виборі необхідно враховувати деякі тонкощі.
Інструкція
1
Плазмові телевізори відрізняються досить високою ціною, тому зазвичай їх купують для створення домашнього кінотеатру. Розмір екрану у таких телевізорів може досягати 60 і більше дюймів, а значить, для них буде потрібно досить велике приміщення. У продажу є і плазмові панелі, їх відрізняє відсутність власного ТВ-тюнера. Такі панелі можна застосовувати для перегляду супутникових каналів.
2
При виборі розміру виходите не з формули «чим більше, тим краще», а враховуйте, з якої відстані ви будете дивитися телевізор. Наприклад, для перегляду телевізора з діагоналлю 42 дюйма оптимальним є відстань 3 метри, для діагоналі 50 дюймів - 4 метри. Підібравши розмір екрану під відстань, ви зможете переглядати телевізор з максимальним комфортом.
3
Перевагою плазмових телевізорів є їх великий розмір, висока яскравість зображення, повна відсутність будь-яких викривлень зображення, можливість повісити на стіну. Але є й недоліки - висока вартість і енергоємність, недостатньо якісна передача кольору, не надто висока чіткість зображення.
4
Бажаючи вибрати якісний плазмовий телевізор, орієнтуйтеся на моделі, у яких перелічені вище недоліки мінімальні. Уважно порівняйте якість картинки у вартих рядом телевізорів різних моделей - ви неодмінно відзначите відмінності у відтінку зображення, в його чіткості і контрастності. Кращі параметри на кінець 2011 року мали телевізори з діагоналями 42 і 50 дюймів.
5
Особливу увагу звертайте на чорні ділянки зображення, так як саме передача чорного кольору є проблемною для багатьох плазмових телевізорів - чорний колір деколи виходить з синюватим відтінком. Порівняйте якість передачі кольору, зазвичай кольору більш яскраві та насичені у моделей з великою яскравістю. Яскравість вимірюють в канделах, чим вона вища, тим краще.
6
Враховуйте сумісність купується телевізора з комп'ютером. Якщо вона є, ви зможете переглядати фільми з комп'ютера, фотографії і т.д., що дуже зручно. Головним критерієм сумісності є наявність необхідних роз'ємів. Зверніть увагу і на те, чи є у телевізора вбудовані колонки - у багатьох моделей їх немає, так як вони розраховані на зовнішні акустичні системи.