Як поповнити вітаміни при сухості і лущення шкіри. якщо шелушащихся п'яти Якого вітаміну не вистачає.

Дефіцит вітамінів і мінералів швидко відбивається на стані шкіри . Вона стає сухою і лущиться. І без необхідного харчування на ній з'являються перші зморшки. І тільки регулярний прийом корисних речовин здатний запобігти цьому процесу.
Інструкція
1
Для нормального стану шкіри необхідний ряд вітамінів. Основну їх частину можна отримати з їжі. Але оскільки вона не завжди забезпечує навіть добову потребу в них, варто додатково приймати мультівітанміние комплекси. Їх перевагою є оптимально підібраний склад, оскільки для повноцінного засвоєння органічних сполук потрібно певне поєднання.
2
Основним вітаміном, необхідним для шкіри , є вітамін С (аскорбінова кислота). За його участю утворюються еластин і колаген - білки, що забезпечують пружність і еластичність шкіри . Його нестача викликає сухість та лущення. Але для усунення дефіциту вітаміну С регулярно вживайте цитрусові фрукти, чорну смородину, яблука, цибуля, часник, солодкий перець, капусту, картоплю, помідори і печінку.
3
Не менш важливим вітаміном для шкіри є Е. У поєднанні з вітаміном А і С він надає могутню антиоксидантну дію. Для заповнення їм організму заправляйте овочеві салати нерафінованими рослинними жирами, вживайте вершкове масло, горіхи, яйця, молоко, пророщені зерна пшениці.
4
Вітамін А визнаний вітаміном краси, оскільки відповідає за стан шкіри і зовнішній вигляд. При його недоліку з'являються сухість шкіри і лущення. Цьому вітаміну необхідний час, щоб накопичитися в організмі, тому продукти з його змістом включайте в щоденне меню. Вживайте моркву - сиру зі сметаною або тушковану на вершковому маслі, а також каші з гарбуза, спаржу, капусту, зелений горошок, помідори, молоко, персики і абрикоси.
5
Вітаміни групи В вважаються особливо важливими для шкіри органічними сполуками, оскільки беруть участь у засвоєнні жирів і вуглеводів. Ті, в свою чергу, впливають на розщеплення і утворення амінокислот - будівельного матеріалу, в тому числі і для шкіри . Основним джерелом цих вітамінів є крупи і хліб грубого помелу. Вітаміни групи В відносяться до водорозчинних увазі, тому легко виводяться з організму. І при цьому не завжди засвоюються при вступі. Тому крім вилучення з їжі приймайте їх у складі вітамінних комплексів.